OHAYO・Oshiage 202 ligt in Sumida, een wijk in Tokio. Sensō-ji-tempel en Keizerlijk paleis van Tokyo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Dierentuin Ueno en Tokyo Disneyland®. Tokyo DisneySea® en Nationale tuin Shinjuku Gyoen mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Oshiage2-43-2, Tokyo, 0
In de buurt
Winkelcentrum Tokyo Solamachi
5 min. wandelen - 0.4 km
Tokyo Skytree
8 min. wandelen - 0.7 km
Aquarium van Sumida
9 min. wandelen - 0.8 km
Sensō-ji-tempel
4 min. rijden - 2.0 km
Tenku-planetarium van Konica Minolta
6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Metrostation Oshiage (Skytree) - 6 min. wandelen
Station Honjo-azumabashi - 17 min. wandelen
Tokio (HND-Haneda) - 52 min. rijden
Restaurants
くら寿司
5 min. wandelen
サイゼリヤ
5 min. wandelen
焼肉や漫遊亭
4 min. wandelen
tomoru
4 min. wandelen
Cafe & Bar Suu
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
OHAYO・Oshiage 202
Hotel vlak bij Tokyo Skytree
OHAYO・Oshiage 202 biedt onder andere een wasserij.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Parkeerplaatsen ter plaatse en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Wasserij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij OHAYO・Oshiage 202 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij OHAYO・Oshiage 202 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat OHAYO・Oshiage 202?
Dit hotel ligt in Sumida, op 5 km afstand van Tokyo Skytree, Sensō-ji-tempel en Uenopark. Ook Schrijn van Asakusa en Kaminarimon-poort liggen op 3 km afstand. Station Honjo-azumabashi ligt op 17 minuten wandelen en naar Metrostation Oshiage (Skytree) is het 6 minuten wandelen.