Asakusa sky tree area Newly built apartment/
Hotel in Tokio, in de buurt van Tokyo Skytree
Fotogalerie voor Asakusa sky tree area Newly built apartment/





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Queen Room laden

Queen Room
Misschien vind je dit ook leuk

ONE@Tokyo by insomnia
Sumida
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Schoonmaakservice
- 24/7 receptie
9.0 van 10, Fantastisch, 1.000 beoordelingen
De prijs is € 66
1 feb - 2 feb
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Kyōjima, 1-chōme−31−3sun royal, Tokyo, 0
In de buurt
Winkelcentrum Tokyo Solamachi12 min. wandelen - 1.1 km
Sumida Park13 min. wandelen - 1.1 km
Tokyo Skytree15 min. wandelen - 1.3 km
Aquarium van Sumida17 min. wandelen - 1.4 km- Tenku-planetarium van Konica Minolta14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
- Station Keisei Hikifune - 2 min. wandelen
- Station Honjo-azumabashi - 2 min. rijden
- Tokio (HND-Haneda) - 49 min. rijden
Restaurants
- 餃子の王将3 min. wandelen
- リンガーハット4 min. wandelen
- ドトールコーヒーショップ4 min. wandelen
- サイゼリヤ5 min. wandelen
- ケンタッキーフライドチキン4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Asakusa sky tree area Newly built apartment/
Gelijkaardige accommodaties

Issyuku Higashiueno Hotel
Issyuku Higashiueno Hotel
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Schoonmaakservice
8.2 van 10, Zeer goed, 37 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.

















