Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 05.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je USD 25 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 23 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 3 kinderen van 18 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 50 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 25 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een rookmelder, een beveiligingssysteem, raambeveiliging en buitenverlichting
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van Commitment to Clean (Choice) hanteert.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 april tot 31 oktober
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 22.00 uur
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Kinderen jonger dan 18 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Beschikt Quality Inn At the Mall - Valdosta over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 22.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Quality Inn At the Mall - Valdosta?
Vandaag, 22 mei 2026, kost een verblijf bij Quality Inn At the Mall - Valdosta van één nacht voor twee volwassenen op 28 mei 2026 min. € 60, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Quality Inn At the Mall - Valdosta?
Ja, bij Quality Inn At the Mall - Valdosta zijn honden en katten met een gewicht van maximum 23 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 25 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Quality Inn At the Mall - Valdosta inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 05.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Quality Inn At the Mall - Valdosta uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Quality Inn At the Mall - Valdosta?
Dit hotel ligt in het centrum van Valdosta, op 15 minuten wandelen van Valdosta Mall en Martin Stadium. Ook Bland Park en Barber Park liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
6,4
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,6
Netheid
8,6
Locatie
7,6
Personeel en service
6,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 227 van 997 beoordelingen
10 - Uitstekend
227
Gastenscore: 8 - Goed. 255 van 997 beoordelingen
8 - Goed
255
Gastenscore: 6 - Redelijk. 163 van 997 beoordelingen
6 - Redelijk
163
Gastenscore: 4 - Matig. 136 van 997 beoordelingen
4 - Matig
136
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 216 van 997 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
216
Beoordelingen
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Zekeyah
7 apr 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dirty and dark
Zekeyah
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
19 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
So good we booked another stay. Next month
David
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Tim
19 mrt 2026
Negatief: Voorzieningen
Headboard fell of the wall no lights in the bathroom sink didn’t drain , desk manager was rude and non help blamed everything on everyone else !! Worst hotel ive ever stayed at for sure !!
Tim
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
harris
15 mrt 2026
Clean room but no tv in said they didn’t have left
harris
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Dennis
19 apr 2026
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The place is beyond run down. Sink plug in for hair dryer and coffee maker not working. Outside drape hanging down. Inside drape would not close. No soap or shampoo holder in shower. Sink top and microwave covered in paint from recent painting. Shower curtain to short so water drips on floor. I could go on!
Dennis
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Ivette
4 jan 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen
The room needs to be improved and the breakfast too.
Ivette
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
SHAMIKA
15 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I found mold in the bathroom along with ants & roaches in the room. The light doesn't work over the sink & the closet door was off the hinges.
SHAMIKA
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Cheri
19 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The check-in process was easy and the clerk was very friendly. As a woman staying with my daughter, I actually did not feel safe in this area or hotel.
Parking was fine. We did not use the pool or eat breakfast.
The room seemed clean, but the bathroom was in such poor condition that we did not even use the shower/tub. The furniture was all scratched and old, the carpet was frayed.
We only slept for 4 hours and then we left before dawn.
Cheri
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Merle
12 jan 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Only had waffles and cereals
Merle
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mark
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to restaurants.
Mark
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tawanna
16 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
It was very clean and nice...I will b back tho
Tawanna
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Antonio
5 jan 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
They should make better hotel recommendations. In my case, I couldn't even take a bath in that hotel because the bathtub was dirty, full of cockroaches and mold, the mattress was old, and there were many other problems. That Quality Inn hotel should be shut down.
Antonio
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Anurag
17 jun 2025
Negatief: Netheid
The location was good.
Anurag
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Randy
4 dec 2025
Positief: Netheid
Hotel was remodeling. Room was ok for one night while traveling. We were placed in an old room, which needed some maintenance. There was only one nightstand table and the appliances were well used.
Randy
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Cristina
10 jan 2026
Negatief: Voorzieningen
Mall y sucio
Cristina
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Scott
7 nov 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
I would not stay there again, too many transients outside at night
Scott
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Daune
5 jan 2026
Only two lights worked, door had lock falling off, phone wasn’t hooked up, tile and wallpaper falling off wall, tv would not turn on once it was turned off, key had to be reset each day, etc.
I will never stay at Quality Inn again!
Daune
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
CYNTHIA
29 dec 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Room was disgustingly run down. Holes in walls, dirty walls, dirty bathroom, ice pail was filthy with no bags to put ice in. The whole place was so rundown. Staff was rude. Would never ever recommend this hotel…
CYNTHIA
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Lisa
15 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The room and amenities were fine but I was awakened at midnight by loud thimpimg music.
Lisa
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Subhranshu
29 dec 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Room was very dirty and smelling. There was no blanket in the room,. For breakfast there was no basic food like bread, waffle syrup, fruits etc. Front desk lady said they are out of stock for days.
Subhranshu
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Gaylene
26 jul 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to mall
Gaylene
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Juan
26 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall great stay for the price and the area. Definitely stay here again
Juan
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Joseph
16 nov 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
I did not appreciate having to take a cold shower in the morning as there was no hot water (presumably due to the remodeling in adjacent rooms).
Joseph
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Omer
21 okt 2025
None
Omer
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Jason
20 jun 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer