Hotel Hague Center bevindt zich in Centrum van Den Haag, een wijk in Den Haag, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een treinstation. Bezoek Haagse Toren en Binnenhof, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij De Passage en Haagse Markt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Paard van Troje of World Forum Convention Centre. Bekijk onze reisgids voor Den Haag
Wagenstraat 127-129, The Hague, 2512 AT
In de buurt
Binnenhof
7 min. wandelen - 0.6 km
Mauritshuis
9 min. wandelen - 0.8 km
Het Plein
9 min. wandelen - 0.8 km
Escher in Het Paleis
14 min. wandelen - 1.2 km
Grote Kerk Den Haag
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Metrostation Voorburg 't Loo - 6 min. rijden
Station Den Haag HS - 9 min. wandelen
Rotterdam (RTM-Rotterdam The Hague) - 25 min. rijden
Restaurants
Ming Kee
4 min. wandelen
Full Moon City
3 min. wandelen
Simonis in de Stad
3 min. wandelen
Little V
2 min. wandelen
New Fat Kee
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Hague Center
Hotel vlak bij Scheveningse Pier
Bij Hotel Hague Center zijn er de volgende voorzieningen: een buurtwinkel, een terras en conferentieruimte. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Fietsverhuur, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en hulp bij uitstappen/tickets
Een cadeauwinkel, meertalig personeel en een lift
Een kluis bij de receptie, rookvrije accommodatie en conciërgeservice
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Hague Center bieden leuke voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs parkeerplaatsen buiten het terrein (EUR 50 per dag)
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Kruidenier/supermarkt
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Kluisje bij het onthaal
Kranten in de lobby
Kruidenier/supermarkt
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
40 vierkante meter aan conferentieruimte
Buiten
Picknickplaats
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Meer
4 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met kabelzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Bureau
Elke dag gratis kranten
Geluiddichte kamers
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 25
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 25 als je incheckt tussen 23.30 uur en 07.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 25
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 25.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 100.00 per accommodatie per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.20 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 50 per dag (op 200 meter afstand; 24 uur open)
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 25 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in: EUR 25 als je incheckt tussen 23.30 uur en 07.00 uur
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 25 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 25.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Nederland een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Golden Ship Hotel
Golden Ship Hotel The Hague
Golden Ship The Hague
Patten Hotel The Hague
Patten Hotel
Patten The Hague
Hotel Hague Center Hotel
Hotel Hague Center The Hague
Hotel Hague Center Hotel The Hague
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Hague Center?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Hague Center?
Vandaag, 27 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Hague Center van één nacht voor twee volwassenen op 29 apr. 2026 min. € 80, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Hague Center inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Tegen een bedrag van EUR 25 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van EUR 25 kun je bij deze accommodatie tussen 23.30 uur en 07.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Hague Center uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 25 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Hague Center?
Dit hotel ligt in Centrum van Den Haag, op 10 minuten wandelen van Theater aan het Spui, Stadhuis en Grote Kerk Den Haag. Ook Paard van Troje en De Passage liggen op 10 minuten wandelen. Station Den Haag HS ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Den Haag Centraal is het 14 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Hague Center
7,2
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,4
Netheid
9,0
Locatie
8,2
Personeel en service
6,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 45 van 189 beoordelingen
10 - Uitstekend
45
Gastenscore: 8 - Goed. 68 van 189 beoordelingen
8 - Goed
68
Gastenscore: 6 - Redelijk. 38 van 189 beoordelingen
6 - Redelijk
38
Gastenscore: 4 - Matig. 19 van 189 beoordelingen
4 - Matig
19
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 19 van 189 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
19
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Meike
Reisde met partner
16 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
fijn dat je zo dicht bij het centrum zit, maar 's ochtend na het slapen had ik wel een raampje open willen zetten.
Meike
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Thurman
23 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Was een leuke verblijf kamer was schoon en wat een heerlijke douche
Thurman
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Thomas
Zakenreiziger
13 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Meer no-nonsense dan dit hotel kan je het niet hebben. Schoon, alles werkt maar het is ingericht op low-cost. Is helemaal prima en het is echt een goedkoop hotel maar verwacht dus niks qua gezelligheid op je kamer, of enige aandacht voor detail of afwerking. Ben je gevoelig voor sfeer dan moet je misschien verder kijken. Zoek je een schone kamer en een prima bed dan is dit het beste waar voor je geld
Thomas
1 nacht verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Sharokhan
Reisde met een groep
14 okt 2025
Sharokhan
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Thomas
18 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geen spannend hotel maar alles voelt wel in orde. Bed was wat kleiner dan in de meeste hotels en als je van design houdt of prachtige afwerking hoef je hier ook niet per se naar toe. Maar voor een prima hotel op een goeie plek in de stad, dik in orde
Thomas
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Thomas
4 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geen bijzonder of luxe hotel maar aan de andere kant: helemaal niks op aan te merken een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding!
Thomas
1 nacht verbleven in juni 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Raha
29 mei 2025
Raha
2 nachten verbleven in mei 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Jan ype
Zakenreiziger
16 mei 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bad hotel and services. Electricity not safe socket hanging out, airconditioning not working. Asking every day for 5 days no response at all.
Jan ype
5 nachten verbleven in mei 2025
2/10 – Ontzettend slecht
alain
3 mei 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dirty bedlinnen, room was outdated, there where ants crawling around. Very hot and AC unit was not clear.
Broken furniture and wallpaper.
alain
1 nacht verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Adolf
Zakenreiziger
11 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima, wel weinig daglicht
Adolf
2 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Izairha
16 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Izairha
1 nacht verbleven in februari 2025
6/10 – Redelijk
Daniëlla
10 feb 2025
Daniëlla
2 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Irene van
Zakenreiziger
6 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Verbazingwekkend rustige kamer. Eenvoudig maar prima. Goed bed en heel dicht bij winkels ennOV
Irene van
1 nacht verbleven in november 2024
6/10 – Redelijk
Andreas
23 okt 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het was rustig, kamer zonder ramen en enkel airco als ventilatie is beperkt
Andreas
1 nacht verbleven in oktober 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Frank
Zakenreiziger
29 aug 2024
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel rooms look nice in pictures. I had a room without window which, unfortunately, also had poor ventilation and poor lighting. Bed and bathroom are fine, however, it still feels like sleeping in a cupboard. In addition, drains from other rooms ran through my room (above the lowered ceiling), leading to many surprising noises in the middle of the night. I'd avoid this place.
Frank
2 nachten verbleven in augustus 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Loes
Reisde met een groep
11 aug 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Behalve de locatie is er weinig goeds over dit hotel te zeggen. De kamers zijn erg stoffig en vies - een likje verf zou al veel goed doen. Airco doet het niet en raam kan amper open.
Loes
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
J.
26 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Eenvoudig maar netjes en schoon
J.
1 nacht verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Maarten
16 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
It was very clean. Everywere camara's for safety. The room without window was a little bit warm. 100€ deposit. When you leave they check your room
Maarten
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Sahl
3 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sahl
1 nacht verbleven in mei 2024
4/10 – Matig
Maria Julia
Zakenreiziger
22 mei 2024
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Er zaten grote kieren tussen het kozijn waardoor veel lawaai naar binnen kwam, alsof er een raam op stond. Daarnaast was het pand zelf ook erg gehorig. Als iemand de trap op liep, deur open deed of iets verplaatste kon iedereen meeluisteren.
Maria Julia
1 nacht verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
DIRK
Reisde met partner
12 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
vriendelijk personeel goede locatie
DIRK
1 nacht verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
F.E. van
18 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Nice clean hotel in the centre, with comfortable rooms.
F.E. van
1 nacht verbleven in november 2023
10/10 – Uitstekend
Douwe
Zakenreiziger
17 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geen ramen, maar verder prima, was schoon en netjes
Douwe
1 nacht verbleven in november 2023
10/10 – Uitstekend
Vurn
16 nov 2023
Vurn
1 nacht verbleven in november 2023
10/10 – Uitstekend
Frank
Zakenreiziger
29 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Voor de prijs een goed hotel
Voor de prijs een goed hotel. Beter dan ik had verwacht. Vriendelijk personeel. Kamer best ruim. Waterkoker aanwezig.