Ben Yehuda Rooftop Apartments bevindt zich in Oude noorden, een wijk in Tel Aviv, en ligt vlak bij het strand. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Ben Gurion House en Monument van Rabin. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Strand van Metzitzim en Zwembad Gordon. Bauhaus centrum en Cultuurpaleis zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Tel Aviv
Dit rookvrije appartement beschikt over een snelle uitcheckservice, hulp bij uitstappen/tickets en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement biedt een koelkast en een microgolfoven, plus gratis wifi en een flatscreentelevisie met digitale zenders. Een kookplaat, een koffiezetapparaat/waterkoker en gratis theezakjes/instant koffie zijn enkele van de overige voorzieningen. Eenmalige schoonmaakservice per verblijf.
Ben Yehuda Rooftop Apartments heeft 3 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en designer toiletartikelen. Deze kamers zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd met bureaus. Je kunt gebruikmaken van een koelkast en een microgolfoven op de kamer. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie van 42 inch heeft digitale zenders. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is één keer per verblijf beschikbaar.
Gelijkaardige accommodaties
Colorbox Ben Yehuda - Smart Hotel by Loginn Tel Aviv
Oude noorden
Colorbox Ben Yehuda - Smart Hotel by Loginn Tel Aviv
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Theezakjes/oploskoffie
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad
Bad of douche
Designer toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 42 inch met digitale zenders
Buiten
Terras
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Hulp met excursies en tickets
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (eenmaal per verblijf) (tegen een toeslag)
Strijkijzer/strijkplank
Wisselen van handdoeken op verzoek
Dingen om te doen
Vismogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
3 units
Geluiddichte muren
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Schoon beddengoed op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Schoonmaakkosten: ILS 350. Dit kan variëren op basis van verblijfsduur.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Aan een nabijgelegen gebouw worden bouwwerkzaamheden verricht, wat mogelijk geluidshinder kan veroorzaken.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ben Yehuda Rooftop Apartments?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Ben Yehuda Rooftop Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Ben Yehuda Rooftop Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Ben Yehuda Rooftop Apartments?
Dit appartement ligt in Oude noorden, op 10 minuten wandelen van Onafhankelijkheidspark, Ben Gurion House en Hilton Beach. Ook Strand van Metzitzim en Nordau Beach liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Ben Yehuda Rooftop Apartments
5,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
5,0
Netheid
5,4
Voorzieningen
5,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 7 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 7 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 7 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 7 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 7 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
Maria Louise
Reisde met familie
26 dec 2022
Familietur, december
Fint sted med rigtig god beliggenhed. Lidt mangler i form af nedslidt køkken og bad. Dårlig sovesofa men god dobbeltseng. Dejligt med altaner og havkig. God kommunikation, selv om en reception havde været bedre.
Maria Louise
7 nachten verbleven in december 2022
4/10 – Matig
PIERRE-ANTOINE
27 nov 2022
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Needs major renovation work…long time since we booked something that was so poorly kept.
PIERRE-ANTOINE
6 nachten verbleven in november 2022
2/10 – Ontzettend slecht
David
Reisde met partner
16 nov 2022
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pretty bad experience in this place, especially becaise the description of the place doesn't match at all the reality.
Very bad bed, 2 euros pillows (my hurt still aches after many days), no kitchen or utilities and no insonorization (there was a party in the room next to ours until 4 am and we could not sleep at all).
The stuff were in contact with us and they were nice. The terrace has great views, the two only good things in this place.
David
3 nachten verbleven in november 2022
6/10 – Redelijk
Marton
Reisde met familie
16 okt 2022
Negatief: Netheid
Worn out apartment at a good location
The only positive thing about the accomodation is the location. It is close to the beach, lots of restaurant and popular attractions of Tel Aviv. Otherwise, the apartment is worn-out and dirty. The furnitures are shabby and sticky. All plates, glasses and cutlery were dirty. If you have higher standards for cleanliness, do not chose this place.
Marton
3 nachten verbleven in oktober 2022
8/10 – Goed
Thomas
Zakenreiziger
20 sep 2022
Positief: Comfort kamer
Thomas
4 nachten verbleven in september 2022
4/10 – Matig
Joan
20 sep 2021
Negatief: Netheid
Not recommended
I come to Tel Aviv every few months and this is the first time (and last) I stay with Loginn. It’s embarrassing that they call this an aparthotel.
The good:
- Spacious
- Awesome location
- Linen and towels were clean
- Pretty quiet as can’t hear neighbours (shame that the air conditioner makes noise)
- Nice sunny balcony
The bad:
- Disgustingly dirty. Actually super filthy.
- MIA management. Awful service. They don’t respond to messages
- Not renovated. Very old apartment
- Noisy air conditioner makes it hard to sleep.
- Unsafe and easy to break into.
Detail:
- SO filthy. They handed the flat pretty much uncleaned (dirty countertops, glass and food waste on kitchen floor, something smeared on bathroom wall, etc.) I was disgusted to touch anything here. Yuck.
- Awful service. I emailed them continuously before checking in and no response. Then they gave me the wrong code to get in. When I complained about the cleanliness they said they’d come and fix it and then stopped replying… Instead of answering my questions, they randomly asked me to water the plants. But there were no plants! Basically, there’s no one to speak to…
- It’s an old, dilapidated, improvised Israeli apartment, if you know what I mean.
- Air conditioning in bedroom makes awful squeaky noise so it’s hard to sleep.
- Not secure. The locks would be extremely easy to break into. Also, you share the main apartment door with the other rental apartment. This is normally fine but my neighbours decided to have a
Joan
6 nachten verbleven in september 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
20 aug 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Check-in was stressful as communication was poor. However, the apartment is very nice and in a great location.