Cozy 2BR Apartment in Kalamaja + rooftop terrace ligt in Kalamaja, een wijk in Tallinn. Bezoek culturele hoogtepunten Watervliegtuighaven Lennusadam en Maritieme museum van Estland. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Haven van Tallinn en Port Noblessner. Kalamaja Kindermuseum Miiamilla en Paks Margareeta-toren zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals zeilen. Bekijk onze reisgids voor Tallinn
Cozy 2BR Apartment in Kalamaja / rooftop terrace / home cinema / free parking
Appartement vlak bij Haven van Tallinn
Cozy 2BR Apartment in Kalamaja + rooftop terrace biedt onder andere een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Tuinmeubelen, een lift en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Cozy 2BR Apartment in Kalamaja + rooftop terrace hebben voorzieningen zoals gratis wifi en bureaustoelen, naast eettafels en keukeneilanden.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en haardrogers
Terrassen, keukens en koelkasten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen
De lichten uitdoen en de deuren op slot doen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Cozy 2BR Apartment in Kalamaja + rooftop terrace?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Cozy 2BR Apartment in Kalamaja + rooftop terrace inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cozy 2BR Apartment in Kalamaja + rooftop terrace uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Cozy 2BR Apartment in Kalamaja + rooftop terrace?
Dit appartement ligt in Kalamaja, op 15 minuten wandelen van Port Noblessner, Patarei-zeefort en gevangenis en Watervliegtuighaven Lennusadam. Ook Maritieme museum van Estland en Kalamaja Kindermuseum Miiamilla liggen op een kwartiertje wandelen. Station Tallinn Baltische Zee ligt op 20 minuten wandelen.