The Lansdowne Sydney ligt in Chippendale, een wijk in Sydney. Sydney Opera House en Sydney Harbour Bridge zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Hyde Park en Coogee Beach. Ga naar Accor Stadium om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Taronga Zoo, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Sydney
The Lansdowne Sydney ligt vlak bij International Convention Centre Sydney en biedt gasten een dakterras, een wasserij en een bar. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een restaurant.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Snelle uitcheckservice, een bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij The Lansdowne Sydney hebben veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een restaurant
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kluisjes
Virtuele receptie
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Dakterras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privé- of gemeenschappelijke badkamer
Meer
Airconditioning
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [The entrance to the rooms is from Knox Street.].
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het elektrische deurslot. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
Het is verplicht om de mobiele app van de accommodatie, Goki, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang, elektrisch deurslot
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Lansdowne Sydney?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hostel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij The Lansdowne Sydney inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij The Lansdowne Sydney uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat The Lansdowne Sydney?
Dit hostel ligt in Chippendale, op 10 minuten wandelen van Broadway Shopping Center en University of Sydney. Ook Circular Quay en Sydney Opera House liggen op 5 km afstand. Redfern Station ligt op 15 minuten wandelen en naar Central Light Rail Station is het 15 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.