Particuliere eigenaar

The Rohde Guest House

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
  • Wasvoorzieningen
  • Keuken
De huidige prijs is € 218
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

dit pension bevindt zich in Uptown, een wijk in in St. Augustine, en ligt vlak bij een waterpark en bij de zee. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij World Golf Village. Als je liever de natuur intrekt, ga dan naar Staatspark Anastasia en Vilano Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Francis Field of Flagler College Tennis Center. Ga voor waterpret zoals jetskiën en kajakken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals paardrijden en fietsen. Bekijk onze reisgids voor St. Augustine
Meer pensions in St. Augustine
Kaart
St Augustine, FL

In de buurt

  • Een tentoonstelling met piratenthema, compleet met skeletten, piratenkostuums en maritieme objecten.
    Ripley's Believe It or Not
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een levendige straat met vlaggen, winkels en voetgangers.
    St. George Street
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Een houten constructie in rustieke stijl met banken, omgeven door palmbomen en een zandgebied.
    Ponce de Leon's Fountain of Youth Archaeological Park
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een historische stenen muur met een vlag, een gazon en een houten brug met mensen die erover lopen.
    Castillo de San Marcos National Monument
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Een groot, historisch gebouwcomplex met rode dakpannen, omgeven door weelderige begroeiing en een rivier op de achtergrond.
    Flagler College
    9 min. wandelen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • St. Augustine, Florida (UST-Northeast Florida Regional) - 8 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    8 min. wandelen
  • Bronx House Pizza
    7 min. wandelen
  • St Augustine & Seafood Company
    8 min. wandelen
  • Ann O'Malleys
    7 min. wandelen
  • Barley Republic
    10 min. wandelen

Over deze accommodatie

The Rohde Guest House

  • Pension vlak bij St. George Street
  • Vlak bij The Rohde Guest House vind je Castillo de San Marcos National Monument en Flagler College. Gasten genieten hier van een tuin, een speeltuin en een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
    • Rookvrije accommodatie, tuinmeubelen en strandlakens
    • Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor de locatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij The Rohde Guest House hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals eettafels en internettoegang.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Servies voor kinderen en kinderboeken
    • Badkamers met badkuipen en douches
    • Smart-tv's met kabelzenders
    • Terrassen of veranda's, buitenverlichting en keukens

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet

Dingen om te doen

  • Speeltuin

Voorzieningen

  • Wasserij

Buiten

  • Strandlakens
  • Strandstoelen
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Meer

  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Eten en drinken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Eettafel
  • Elektrische waterkoker
  • Keuken
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Droogkast
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 9 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij The Rohde Guest House?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 9 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost een verblijf bij The Rohde Guest House?

Vandaag, 31 aug. 2026, kost een verblijf bij The Rohde Guest House van één nacht voor twee volwassenen op 1 sep. 2026 min. € 218, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij The Rohde Guest House inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij The Rohde Guest House uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat The Rohde Guest House?

Dit pension ligt in Uptown, op 10 minuten wandelen van St Augustine Antique Emporium, St. George Street en Castillo de San Marcos National Monument. Ook St. Augustine and St. Johns County Visitor Information Center en Ripley's Believe It or Not liggen op 5 minuten wandelen.