Hotel Charleston ligt in het stadscentrum en vlak bij een treinstation in Spoleto. Bezoek culturele hoogtepunten Teatro Caio Melisso en Museo del Tessile e del Costume. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Archeologisch Museum en Santa Maria della Manna d'Oro. Neem deel aan outdooractiviteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, paardrijden en bergbeklimmen of maak gebruik van fietsverhuur om Spoleto te verkennen. Bekijk onze reisgids voor Spoleto
Piazza Collicola 10, Spoleto, PG, 6049
In de buurt
Spoleto-kathedraal
7 min. wandelen - 0.6 km
Ponte delle Torri
10 min. wandelen - 0.9 km
Amfitheater Spoleto Roman
2 min. wandelen - 0.2 km
Casa Romana
3 min. wandelen - 0.3 km
Piazza del Duomo-Spoleto
5 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
Station Spoleto - 8 min. rijden
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 115 min. rijden
Restaurants
Bar Primavera
3 min. wandelen
Cantina De' Corvi
4 min. wandelen
Ristorante Sabatini
3 min. wandelen
Il Tempio del Gusto
5 min. wandelen
Zeppelin Pizza
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Charleston
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid in het stadscentrum
Een terras, een kunstgalerij ter plaatse en designerwinkels ter plaatse vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Charleston. Avontuurlijke reizigers kunnen fietsen bij dit hotel.
Geniet van een sauna om tot rust te komen. Gratis wifi in de kamer, een koffiebar/café en een tuin zijn beschikbaar voor alle gasten.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
Lokale shuttleservice, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Een babysitter/kinderoppas (toeslag), gratis kranten en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals 24-uurs roomservice en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en minibars.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 450 meter van de accommodatie
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 6 per persoon
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Designerwinkels
Fietsenverhuur
Kunstgalerij
Piano
Sauna
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Extra bed (toeslag)
Kinderopvang (toeslag)
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Tuin
Spa
Massage
Spadiensten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Trapleuningen
Meer
2 etages
2 gebouwen
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Gebouwd in 1500
Open haard in de lobby
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Individuele aankleding
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 7.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 6 per persoon
Betaald parkeren (overdekt): EUR 10 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 7.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 20.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Charleston Spoleto
Hotel Charleston Hotel
Hotel Charleston Spoleto
Hotel Charleston Hotel Spoleto
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Charleston?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Charleston?
Vandaag, 16 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Charleston van één nacht voor twee volwassenen op 17 apr. 2026 min. € 109, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt. Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hotel Charleston inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Charleston uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Charleston?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Spoleto ligt in de historische wijk, vlak bij Galleria D’Arte Moderna, Museo Carandente en Museo del Tessile e del Costume. Archeologisch Museum en Amfitheater Spoleto Roman liggen op enkele stappen afstand. Station Spoleto ligt op 20 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Charleston
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
9,4
Locatie
8,6
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 42 van 124 beoordelingen
10 - Uitstekend
42
Gastenscore: 8 - Goed. 54 van 124 beoordelingen
8 - Goed
54
Gastenscore: 6 - Redelijk. 21 van 124 beoordelingen
6 - Redelijk
21
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 124 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 124 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
8/10 – Goed
Rory
1 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
In a beautiful old building, very well maintained, clean, and with very helpful staff. The only minor detail is that the shower fittings could be improved a little and made more flexible.
Rory
1 nacht verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
LUCIA
Reisde met partner
6 okt 2025
Positief: Personeel en service
Ho alloggiato all'Hotel Charleston varie volte ed è una ottima struttura.
Sebbene questa volta ho constatato, purtroppo, alcuni problemi: nel bagno cieco mancava una ventola, il getto del bidet schizzava allagando il bagno, sopra il lavabo non c'era una mensola per poggiare i prodotti quindi risultava molto scomodo, nella camera non c'era un cestino gettacarte vicino alla scrivania, l'angolo dove era collocato l'armadio era privo di luce, la varietà della colazione era scarsa.
LUCIA
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Kerry
Reisde met partner
4 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great little hotel with super friendly staff. Our room was ready really early and we were allowed to check in which was a bonus. Nice and quiet room and great breakfast included in the cost. We’d stay here again.
Kerry
1 nacht verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Giuseppe
Reisde met familie
7 aug 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, comfort kamer
Poteva andare meglio
Abbiamo soggiornato io e la mia famiglia, abbiamo chiesto una stanza quadrupla, all’interno c’era un letto matrimoniale molto comodo, per i ragazzi avevano allestito due divani letto, il primo nella norma il secondo aveva le doghe rotte, alla prima seduta si sono staccate dalla sede, le ho dovute rimontare e mi sono reso conto che vi erano altre doghe rotte sistemate con dello scotch, uno dei miei figli ha dormito con noi nel letto matrimoniale, non il massimo in vacanza.
Giuseppe
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Andrea
3 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Andrea
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Francesco Saverio, Monterotondo
Reisde met familie
26 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Family trip in Spoleto and its surroundings. The Charleston Hotel is great to visit these places. From the hotel you can visit Spoleto by walk.
Francesco Saverio
3 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Michael
7 feb 2025
Michael
1 nacht verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Michael
6 feb 2025
Michael
1 nacht verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Margherita
Reisde met partner
19 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima posizione per accedere ai tapis roulant e salire a visitare la bellissima città di Spoleto. Buon rapporto qualità prezzo e personale gentile... Pulizia e cordialità. Ci tornero
Margherita
1 nacht verbleven in december 2024
4/10 – Matig
Janet
25 sep 2024
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great outside, but hallways and rooms need major updating. Breakfast room - plates and cutlery were not very clean as they were washed very poorly by hand - unsanitary!
Janet
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Francesco
8 jul 2024
Francesco
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Rachel
8 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rachel
8/10 – Goed
Massimo
14 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Massimo
1 nacht verbleven in november 2023
8/10 – Goed
Laura
1 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Camera pulita e molto carina.
Tranquillo, vicino al centro storico da fare a piedi. Molta disponibilità.
Lo consiglio
Laura
1 nacht verbleven in oktober 2023
8/10 – Goed
raul ettore
28 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel nel centro storico valido per visita città
Hotel sito al margine del centro storico. Buona posizione per visitare il centro con il Duomo a 10 minuti a piedi. Camere adeguate, letti comodi. Buona colazione.
In tarda serata, rumore di musica da un bar vicino; meglio chiedere una capra che dia sul retro.
Ottimo il parcheggio privato (a pagamento) in una città con pochi parcheggi nel centro.
raul ettore
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Henrik
10 okt 2023
Henrik
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Gigliola
2 jul 2023
Tutto superlativo
Gigliola
2 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Julie, Dallas
Reisde met een groep
2 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff is awesome!! Breakfast was really great as were the morning staff! The room is welcoming and clean. Everything I needed was there. I will be back!!!
Julie
1 nacht verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
enrico, Roma
Reisde met partner
12 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
L'hotel è in posizione centrale. Con una passeggiata si possono visitare i luoghi più belli di Spoleto (Duomo, Teatro Nuovo, etc) e raggiungere i luoghi della movida serale (ristoranti, bar, etc) Staff gentilissimo e collaborativo, colazione varia e abbondante.
enrico
1 nacht verbleven in mei 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Michael
Reisde met familie
24 jan 2023
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Horrible staff, incompetent check in, given opposite of what I paid for, argumentative. Scratched my vehicle, sewer smelling bathroom, strobe light fire alam, horrible nasty beds.
Michael
1 nacht verbleven in januari 2023
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
10 aug 2021
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
La stanza non era come nelle foto.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
alessandro
21 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
alessandro
1 nacht verbleven in oktober 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A due passi dal centro, un po scomodo il parcheggio privato, troppo stretto.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Andrea
14 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel Charleston
Albergo perfetto per visitare Spoleto! Molto buona anche la colazione (peccato che non poteva esserci il buffet visti i tempi) lo consiglio!
Andrea
2 nachten verbleven in augustus 2020
8/10 – Goed
giuseppe
Zakenreiziger
9 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Confortevole
Come da aspettativa. Ottima colazione e camera pulita.