Hotel met een chique stijl niet ver van Strand Bacvice
Vlak bij Marvie Hotel & Health vind je Haven van Split en Paleis van Diocletianus. Gasten genieten hier van een gratis ontbijtbuffet, een poolbar en een dakterras. Verwen jezelf met een body wrap, een massage of een body scrub bij Renevie Wellness Zone, het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke gastronomisch restaurant met lokale en internationale gerechten, Da'Mar, serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van een kindermenu. Gratis wifi in de kamer, een koffiebar/café en een tuin zijn beschikbaar voor alle gasten.
Populaire voorzieningen
Zwembad
Bubbelbad
Inclusief ontbijt
Spa
Huisdiervriendelijk
Gratis wifi
De huidige prijs is € 352
€ 352
inclusief belastingen en toeslagen
21 jul - 22 jul
VIP Access
Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Marvie Hotel & Health bevindt zich in Bačvice, een wijk in Split, en ligt vlak bij het strand. Haven van Split en Haven van Split zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand Bacvice en Boulevard van Split. Natuurhistorisch Museum en Maritiem Museum van Kroatië zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals zwemmen of voor een avontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of bergbeklimmen. Bekijk onze reisgids voor Split
Periciceva 1, Split, 21000
In de buurt
Strand Bacvice
10 min. wandelen - 0.9 km
Haven van Split
18 min. wandelen - 1.6 km
Paleis van Diocletianus
20 min. wandelen - 1.7 km
Boulevard van Split
20 min. wandelen - 1.7 km
Žnjan-strand
9 min. rijden - 2.9 km
Lokaal vervoer
Split Station - 19 min. wandelen
Split (SPU) - 35 min. rijden
Restaurants
MOVI
2 min. wandelen
Caffe Bar Tenis
4 min. wandelen
Restoran Kadena
4 min. wandelen
Restaurant Dvor
6 min. wandelen
Mala Kuća
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Marvie Hotel & Health
Hotel met een chique stijl niet ver van Strand Bacvice
Vlak bij Marvie Hotel & Health vind je Haven van Split en Paleis van Diocletianus. Gasten genieten hier van een gratis ontbijtbuffet, een poolbar en een dakterras. Verwen jezelf met een body wrap, een massage of een body scrub bij Renevie Wellness Zone, het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke gastronomisch restaurant met lokale en internationale gerechten, Da'Mar, serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van een kindermenu. Gratis wifi in de kamer, een koffiebar/café en een tuin zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een binnenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Fietsverhuur, parkeerplaatsen ter plaatse en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Een oplaadpunt voor elektrische auto's, een computerstation en een feestzaal
Boeken, vergaderruimtes en massage- en behandelingsruimtes
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief het ontbijt, het zwembad en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 76 kamers zijn voorzien van leuke voordelen zoals (laptop)kluisjes en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Ledlampen en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en badkuipen of douches
Plasmatelevisies met satellietzenders
Baby-/kinderbedden, gratis theezakjes/oploskoffie en waterkokers
Rietjes van een ander materiaal dan plastic beschikbaar
Roken is niet toegelaten
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Veganistische gerechten
Vegetarische gerechten
Waar mogelijk worden voedingsproducten van de korte keten gebruikt
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Badjassen
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Plasma-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Maaltijdbezorging
Minibar
Theezakjes/oploskoffie
Meer
(Laptop)kluis
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bulkdispensers voor toiletartikelen
Bureau
Geluiddichte kamers
Ledverlichting
Milieuvriendelijk schoonmaakmiddelen
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 5.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.86 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.93 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.65 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.33 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (overdekt): EUR 10 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 5.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot november
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Beschikt Marvie Hotel & Health over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Marvie Hotel & Health?
Vandaag, 14 jul. 2026, kost een verblijf bij Marvie Hotel & Health van één nacht voor twee volwassenen op 21 jul. 2026 min. € 352, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Marvie Hotel & Health?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per dag.
Hoe laat kan ik bij Marvie Hotel & Health inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Marvie Hotel & Health uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Marvie Hotel & Health een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Marvie Hotel & Health?
Dit wellness hotel ligt in Bačvice, op 15 minuten wandelen van Trstenik Beach en Strand Bacvice. Ook Haven van Split en Boulevard van Split liggen op 2 km afstand. Split Station ligt op 19 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Marvie Hotel & Health
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,4
Locatie
9,4
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 497 van 693 beoordelingen
10 - Uitstekend
497
Gastenscore: 8 - Goed. 143 van 693 beoordelingen
8 - Goed
143
Gastenscore: 6 - Redelijk. 41 van 693 beoordelingen
6 - Redelijk
41
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 693 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 693 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
6
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Zoe
14 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a lovely clean room, with very friendly helpful staff would definitely recommend and stay again. There was a great selection for breakfast and the treatments and facilities in the spa were fantastic.
Zoe
5 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Felipe
23 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved the hotel! Clean, very attentive and accommodating staff, we would love to go back.
Felipe
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Chung chih
30 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I stayed at the hotel for 5 nights, it was a very nice hotel, will go back again.
Chung chih
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael M.
9 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean everywhere you went.
Michael M.
9 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stacey
1 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice, clean, modern hotel, close to but not in tourist area. Staff was very helpful. Great breakfast bar and pool. Near several nice restaurants.
Stacey
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Steven
20 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very modern hotel good comfortable rooms.
The indoor pool & spa are a great bonus.
Nice restaurant & bar with good selection for breakfast & evening meals.
Steven
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
brendan
5 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unbelievable rooftop views and spa was amazing. Roome are massive.
brendan
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Sandy
22 mei 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
The hotel was nice - clean and well appointed. The housekeeping staff was very nice. Most of the other staff seemed disinterested in providing any service.
Sandy
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mayukh
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stuff. Good breakfast and nice pool and good location.
Mayukh
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jag
27 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely modern hotel, located 25-30 minute walk from the main square. The breakfast and spa facilities included with the room were both excellent and a nice addition to our stay. I would highly recommend this hotel for any stay in Split.
Jag
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kaylon
1 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The breakfast was great and plenty of options, the hotel staff was very professional and very helpful with whatever I needed. The room was amazing and very clean. The spa was amazing and the pool was great. Will be booking again when I come back to Croatia
Kaylon
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Austin
1 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great breakfast and spa option and staff was even better. They were doing some hallway remodeling when we were there but overall solid quality. Visited just before in-season so missed out on the rooftop pool.
Austin
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Reema
8 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I gave it 4 stars because I felt it was a bit overpriced for what we received. That said, overall we had a good experience. The spa was very nice and ended up being perfect for our first rainy day there. The breakfast was good — not exceptional, but it had all the basics like eggs, fruit, yogurt, and other standard options. Overall, I was happy with the stay, though I do think the pricing was a little high for the overall experience.
Reema
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Abiomed Europe Gmbh
20 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Personale molto cortese e camere belle…vista impagabile
Abiomed Europe Gmbh
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Maria Elisabetta
5 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff is very kind. The breakfast offers a lot of choices including delicious freshly cooked veggies. The room and facilities are clean. Overall not a fancy hotel but very nice and comfortable.
Maria Elisabetta
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Zoran
23 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay .
Zoran
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
22 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
I'll be back
Excelent hotel with excelent food.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Anne
21 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dejligt sted
Dejligt sted med skøn wellness afdeligt
Anne
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kevin
6 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Food was very good
Kevin
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Judith
8 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was amazing, dinner at the hotel was excellent! Spa was great and very reasonable and the pool with its views are spectacular
Judith
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
JOSEPH
9 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location, friendly and helpful staff.
JOSEPH
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sergio
19 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El hotel muy cerca de todo, las habitaciones muy cómodas y el desayuno bueno, mucha variedad.
Sergio
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mathieu
14 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
I loved this modern hotel and the spa (pool, jacuzzi, sauna and steam room) were amazing! I loved the distance and the beautiful walk to the old town. Great spot for a few days!
Mathieu
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Claire
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent stay. Staff are particularly friendly and helpful. Breakfast great and we enjoyed the spa too. Room with balcony had stunning views.
Claire
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sam
10 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
10/10 would recommend
Amazing facilities, great location. View from rooftop pool is incredible.