Dit appartement beschikt over gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met satellietzenders, terwijl een wasmachine en een koffie/theemaker voor nog meer comfort zorgen.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bidet en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft satellietzenders.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Buiten
Terras
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: EUR 10 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10.0 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 10.0 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Apartment Sunny Split
Apartment Sunny Apartment
Apartment Sunny Apartment Split
Over deze buurt
dit appartement bevindt zich in Lovret, een wijk in Split, en ligt vlak bij het strand. Haven van Split en Haven van Split zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Boulevard van Split en Strand Bacvice. Maritiem Museum van Kroatië en Natuurhistorisch Museum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Split
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10.0 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Apartment Sunny inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment Sunny uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment Sunny?
Dit appartement ligt in Lovret, op 15 minuten wandelen van Nationaal Kroatisch Theater, Boulevard van Split en Paleis van Diocletianus. Ook Haven van Split en Haven van Split liggen op 2 km afstand. Split Station ligt op 19 minuten wandelen en naar Station Split is het 22 minuten wandelen.
Beoordelingen over Apartment Sunny
Beoordelingen
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
4,0
Netheid
2,0
Voorzieningen
2,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie en kleine kinderen
9 aug 2021
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Apartment is spacious and modern with few upgrades. Owner failed to mentioned in his listing that this apartment is on "4 1/2" floor with no elevator! 4 1/2 is easily equals to U.S. 6th floor!! Be aware. No balcony. We have struggled just to get up there at the end of the day with our beach bags!!! And the baby.
Sewer in the bathroom stinks so bad that we actually avoided using the bathroom there as much as we could. It smells so bad that we have started gaging to the smell....awful!!! Even with bathroom door closed the entire apartment would smell like sewage after we return from the beach and then we had to shower in that stink!!! 😳
Building is old and in okay area....you still have good 15 minutes or so to get to the Riva and you certainly have to drive to the beach, or take taxi or Uber.
We do not recommend this place!!! 0 stars from us!!