Gehele woning

Powder Monkey 4: 2 Bedrooms Plus Sleeping Loft, 2 Full Baths: Slope Side

Accommodatieklasse: 2

Fotogalerie voor Powder Monkey 4: 2 Bedrooms Plus Sleeping Loft, 2 Full Baths: Slope Side

Een gezellig blokhut interieur met houten afwerking, een aan de muur bevestigde televisie, een bank, een stoel en uitzicht op de natuur door grote ramen.
Een gezellig interieur met een schuifglazen deur naar een woonruimte met een bank, een salontafel en een keuken met een magnetron en fornuis.
Een houten hut binnen met een eettafel voor vier personen, een houtkachel en een groen keukenhoekje.
Een slaapkamer in een houten chalet, met een bed met ruitdessin, een nachtkastje met lamp en een raam met gordijnen.
Een gezellig blokhutinterieur met een stenen openhaard, een houten trap en een bank met gestreepte kussens.

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op de bergen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Powder Monkey 4: 2 Bedrooms Plus Sleeping Loft, 2 Full Baths: Slope Side

  • Vakantiehuis naast een golfbaan
  • Powder Monkey 4: 2 Bedrooms Plus Sleeping Loft, 2 Full Baths: Slope Side heeft alles wat je nodig hebt. Geniet van de activiteiten ter plaatse zoals wandelen/fietsen, snowboarden en vissen. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
  • Andere voordelen zijn:
  • Rookvrije accommodatie

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in een winkelbuurt en naast een golfbaan in Snowshoe. Bezoek Cass Scenic Railroad en Cass Scenic Railroad State Park, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Slaty Fork Wildlife Management Area en Shavers Lake. Cass Railroad Museum en NRAO Science Center zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Snowshoe
Meer vakantiehuizen in Snowshoe
Kaart
4 Powder Monkey Dr., Snowshoe, WV, 26291

In de buurt

  • Western Express Ski Lift
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Village Access Ski Lift
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Powder Monkey Ski Lift
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Powderidge Ski Lift
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Soaring Eagle Express Ski Lift
    4 min. rijden - 2.8 km

Restaurants

  • Shay’s Restaurant
    19 min. rijden
  • Foxfire Grille
    7 min. wandelen
  • The Junction Restaurant & Saloon
    7 min. wandelen
  • Subway at Par Mar
    11 min. rijden
  • Old Spruce Draft House
    7 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Powder Monkey 4: 2 Bedrooms Plus Sleeping Loft, 2 Full Baths: Slope Side?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

De parkeermogelijkheden zijn beperkt.

Hoe laat kan ik bij Powder Monkey 4: 2 Bedrooms Plus Sleeping Loft, 2 Full Baths: Slope Side inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Powder Monkey 4: 2 Bedrooms Plus Sleeping Loft, 2 Full Baths: Slope Side uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Powder Monkey 4: 2 Bedrooms Plus Sleeping Loft, 2 Full Baths: Slope Side?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Snowshoe ligt in de buurt van de pistes en naast een golfbaan, op 5 minuten wandelen van Stemwinder, Choker en Gandy Dancer. Spruce en Tail Tree liggen op enkele stappen afstand.