Villa Marta I beautiful house in center of old city and lovely pool
Villa's Marta's are located in the old city center of Seget . Luxury and brand new equipped. Even located in the city center villa's have garden and nice surrounding area with terrace and place's for sitting outside. The villa's are arranged as two floors houses with the bedrooms mostly located at the top floor and the large living area's in the ground floors. Living areas are very comfortable and spacious. Bathrooms are located on the both floors.Furniture is modern and yet designed in old fashioned way as the luxury villa's in old city center is requesting. As located in the old city center villa is just few meters away from lots of restaurants, bars , the beach is just minutes away and there is no need to use a car.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast
Koffiemolen
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Houtkachel
Entertainment
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Spellen
Buiten
Omheinde tuin
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de baai
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij de zee
Dicht bij een ziekenhuis
In een dorp
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Fietsmogelijkheid in de buurt
Jetskiën in de buurt
Kajakken in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Parasailing in de buurt
Raften in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Snorkelen in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Waterskiën in de buurt
Watertuben in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Seget. Haven van Split en Haven van Split zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Boulevard van Split en Strand Bacvice. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Jeugdpark Stadion of Poljudstadion. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals jetskiën, kajakken en duiken. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Seget Donji
Beschikt Villa Marta I beautiful house in center of old city and lovely pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Marta I beautiful house in center of old city and lovely pool?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Marta I beautiful house in center of old city and lovely pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Marta I beautiful house in center of old city and lovely pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Marta I beautiful house in center of old city and lovely pool?
Dit vakantiehuis ligt in het centrum van Seget, op 3 km afstand van Baotic Marina, Ćipiko-paleis en Radovan's Portal. Ook Noordpoort en Kerk van St. Barbara liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen over Villa Marta I beautiful house in center of old city and lovely pool