RiverFront 3bdr House Next to Airport, I5, Golfing, Casino, Mall, Boeing Mesuem
Discover the beauty of Tukwila from this 3-bedroom cottage. Guests will find a beautiful space featuring a king bed, queen bed, full bed, and a cozy bunk bed, perfect for families or groups. Two bathrooms offer both a bathtub and a shower, making it easy to refresh after a day of exploring. The cottage stays comfortable year-round with heating and air conditioning. Step inside to a serene atmosphere where relaxation comes naturally. We hope you'll enjoy your stay at our tranquil cottage.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de cottage: internettoegang
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bad of douche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Woonkamer
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 9 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 9 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten) met max. 3 zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie RENT24-0020
Over deze buurt
deze cottage ligt in Allentown, een wijk in Tukwila. Pike Place Market en Space Needle zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Westfield Southcenter Mall en Bellevue Square. WaMu Theater en Seattle Aquarium mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Tukwila
Tukwila International Boulevard Station - 5 min. rijden
Station Tukwila - 6 min. rijden
Seattle, Washington (BFI-Boeing Field) - 7 min. rijden
Restaurants
Starbucks
14 min. wandelen
Dungeon Of Spirits
6 min. rijden
Lucky Liquor
3 min. rijden
Flight Path
5 min. rijden
Jack in the Box
15 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij RiverFront 3bdr House Next to Airport, I5, Golfing, Casino, Mall, Boeing Mesuem?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 9 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij RiverFront 3bdr House Next to Airport, I5, Golfing, Casino, Mall, Boeing Mesuem?
Vandaag, 3 jul. 2026, kost een verblijf bij RiverFront 3bdr House Next to Airport, I5, Golfing, Casino, Mall, Boeing Mesuem van één nacht voor twee volwassenen op 27 jul. 2026 min. € 452, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij RiverFront 3bdr House Next to Airport, I5, Golfing, Casino, Mall, Boeing Mesuem inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij RiverFront 3bdr House Next to Airport, I5, Golfing, Casino, Mall, Boeing Mesuem uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat RiverFront 3bdr House Next to Airport, I5, Golfing, Casino, Mall, Boeing Mesuem?
Deze cottage ligt in Allentown, op 5 km afstand van Museum of Flight, Starfire Sports Complex en Family Fun Center. IFly Seattle ligt op 4,8 km.
Beoordelingen over RiverFront 3bdr House Next to Airport, I5, Golfing, Casino, Mall, Boeing Mesuem
Beoordelingen
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.