Quality Inn Savannah Historic District

Accommodatieklasse: 2.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

6,8 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 98
inclusief belastingen en toeslagen
17 nov - 18 nov

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Standaard kamer, 1 kingsize bed, niet-roken

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, 2 tweepersoonsbedden, toegankelijk voor mindervaliden, niet-roken

  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor mindervaliden, niet-roken

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor mindervaliden, niet-roken

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor mindervaliden, niet-roken

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Standaard tweepersoonskamer, 2 tweepersoonsbedden, niet-roken

  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Quality Inn Savannah Historic District ligt in Savannah in de historische wijk. River Street en Stadsmarkt van Savannah zijn zeker een bezoekje waard als je graag wilt shoppen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Forsyth Park verkennen. Ships of the Sea Maritime Museum en Jepson Center zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Savannah
Kaart
300 W Bay St, Savannah, GA, 31401

In de buurt

  • Een straat met keien, een tram, winkels en voetgangers.
    River Street
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Een rivier met een brug, een boot en mensen die langs de oever wandelen.
    Rousakis Riverfront Plaza
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Een levendige straat met een oldtimer rijtuig, een stadsmarkt en diverse winkels.
    Stadsmarkt van Savannah
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een openbaar plein met een waterfontein, bomen en gebouwen op de achtergrond.
    Ellis Square
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een kamer met rode netgordijnen en vier houten stoelen.
    SCAD Museum of Art
    9 min. wandelen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Savannah Amtrak - 6 min. rijden
  • Savannah - Internationale luchthaven Hilton Head (SAV) - 16 min. rijden

Restaurants

  • Baobab Lounge
    5 min. wandelen
  • River House Seafood
    3 min. wandelen
  • Poe's Tavern
    4 min. wandelen
  • Myrtle & Rose Rooftop Bar
    3 min. wandelen
  • Dockside Seafood
    3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Quality Inn Savannah Historic District

  • Hotel vlak bij River Street
  • Niet ver van Stadsmarkt van Savannah en Savannah Convention Center ligt Quality Inn Savannah Historic District, waar je geniet van een gratis continentaal ontbijt, een terras en nog veel meer. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Parkeerplaatsen ter plaatse, hulp bij uitstappen/tickets en rookvrije accommodatie
    • Een 24-uurs receptie, een kluis bij de receptie en gratis kranten
    • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
    • Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel en de locatie
  • Kamervoorzieningen
  • De 52 kamers bieden voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en bureaustoelen. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
    • Televisies met kabelzenders
    • Koelkasten, microgolfovens en koffiezetapparaten/waterkokers

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (USD 30 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Koelkast op de kamer
  • Microgolfoven op de kamer

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Gratis kranten in de lobby
  • Kluisje bij het onthaal

Gastendiensten

  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Terras

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Helling bij de hoofdingang
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)

Meer

  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Hypoallergeen beddengoed

Badkamer

  • Bad/douchecombinatie
  • Gedeeltelijk open badkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Tv met kabelzenders

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Microgolfoven

Meer

  • Aangrenzende kamers beschikbaar
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Bureaustoel
  • Gratis lokale gesprekken
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 07.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je USD 50.00 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal (tot 9 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 18 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Betaald parkeren (openlucht): USD 30.00 per nacht (incl. in- en uitrijden)
  • Toeslag voor huisdieren: USD 50.00 per accommodatie, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van Commitment to Clean (Choice) hanteert.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Quality Inn Savannah Historic District?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 9 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 50.00 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij Quality Inn Savannah Historic District?

Vandaag, 21 okt. 2026, kost een verblijf bij Quality Inn Savannah Historic District van één nacht voor twee volwassenen op 17 nov. 2026 min. € 98, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost USD 30.00 per nacht.

Hoe laat kan ik bij Quality Inn Savannah Historic District inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 07.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Quality Inn Savannah Historic District uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Quality Inn Savannah Historic District?

Dit hotel ligt in Historic Downtown Savannah, vlak bij Stadsmarkt van Savannah en River Street. Ook Savannah Convention Center en Savannah College of Art and Design liggen op 2 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Quality Inn Savannah Historic District

6,8

6,6

Netheid

6,0

Voorzieningen

8,2

Personeel en service

5,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 265 van 1000 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 225 van 1000 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 228 van 1000 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 137 van 1000 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 145 van 1000 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Personeel en service
Not a great hotel, but staff is working hard. Location is great and a great value for price.
1 nacht verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Street is a little noisy, but we had a good night's sleep
1 nacht verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a good stay
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great location. Can’t beat it! But the place is old and janky. But if ya need a room for the night it’s a great spot. Walk to the river in about 1 minute. Great bars and restaurants all around. I would recommend staying here just don’t expect the ritz.
1 nacht verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service
Staff was extremely helpful and nice
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Personeel en service
1
2 nachten verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Close to loads of restaurants, River street as well as the historic district. Parked our car for 3 days and walked. Hotel/motel is run down from the outside compared to all of the other hotels around, however the room was clean enough and the staff were very polite and friendly.
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location.
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Very convenient for river walking so you didn't have to drive once you got there! However we got two rooms, rode in one car but still had to pay 30 for parking on top of the rooms and you had to move by noon the next day. The breakfast was poor just a pancake maker no protein.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was good coffee shop about a half a block away a room was clean the place needs a little pain on the outside but other than that the staff and everybody are wonderful air conditioning is good .
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Personeel en service
N/A
4 nachten verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Be cautious!! You will be charged an additional parking fee upon check-in.
1 nacht verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Location is perfect breakfastoption very minimal.
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Personeel en service, voorzieningen
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Although the place could use a little upgrade on paint and carpeting, it was a perfect place for me to stay for my conference. I just needed a place to lay my head so I was not worried about the appearance. The location was perfect to see all of the sites in Historic Savannah. The staff was wonderful and the beds were clean and super comfortable. I would say the beds were better than any 5 star place and that is all I needed! I also really appreciated the simple continental breakfast to get me moving in the morning. Thank you to the staff for a wonderful stay
4 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to everything and affordable
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The breakfast was sort of limited. The property is older and a little shabby. The TV is old and the picture was very dim. But the best part of the place is location, which you cannot touch at any of the other hotels nearby for the rate at the Quality. A walk around the corner and you are on River Street! For us, the price was fair for the location and I was not disappointed in the value for the money!
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
First of all, the staff were fantastic, super friendly and helpful. But that's the only positive thing I can say about this hotel. The place is a dump, broken furniture, filthy carpet, big crack in the sink countertop that looks dangerous, damp, musty smell. Awful.
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved staying in the historical district of Savanna GA. The location was perfect for walking all of the historical district and the waterfront with reasonable room prices on the weekend!
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Carpets and building old and poor condition.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is in much need of a remodel and is in need of an update. I was completely shocked to be charged $35.00 additional for parking.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Overall not bad, price and location were great compared to other places. I would stay there again.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
What I did not like, I was charged a fee for my service dog , even after I explained to them they were exempt from fees. That did not matter to them. I think Expedia should look into that.
1 nacht verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was kind. Room was in very poor condition. Overall property in poor condition. Foul odor in room. Overall dirty room. Brown water came out of tub when first turned on. I’ll never stay in a Quality Inn again.
3 nachten verbleven in oktober 2026