Richmond Sapporo Odori ligt in Stadscentrum van Sapporo, een wijk in Sapporo. Winkelstraat Tanukikoji en Nijo markt zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Odori-park en Nakajima-park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Sapporo Dome of IJsstadion van Makomanai Sekisui Heim. Bekijk onze reisgids voor Sapporo
Niet ver van Winkelstraat Tanukikoji en Nijo markt ligt Richmond Sapporo Odori, waar je geniet van een wasserij, een restaurant en nog veel meer. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Richmond Sapporo Odori hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Richmond Sapporo Odori
Richmond Sapporo Odori Sapporo
Richmond Hotel Sapporo Odori Hotel
Richmond Hotel Sapporo Odori Sapporo
Richmond Hotel Sapporo Odori Hotel Sapporo
Veelgestelde vragen
Waar staat Richmond Sapporo Odori?
Dit hotel ligt in Stadscentrum van Sapporo, op 10 minuten wandelen van Winkelstraat Tanukikoji en Nijo markt. Ook Odori-park en Nakajima-park liggen op een kwartiertje wandelen. Tramhalte Tanuki Koji ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Tramhalte Nishi Yon Chome is het 3 minuten wandelen.