Onsen Ryokan Yuen Sapporo bevindt zich in Stadscentrum van Sapporo, een wijk in Sapporo, en ligt vlak bij een metrostation. Winkelstraat Tanukikoji en Nijo markt zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Odori-park en Nakajima-park. Botanische tuinen van de universiteit van Hokkaido en Sapporo Cultural Arts Theater hitaru zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sapporo
7-6, Kita 1 Jonishi, Sapporo, Hokkaido, 060-0001
In de buurt
Odori-park
5 min. wandelen - 0.4 km
Winkelstraat Tanukikoji
8 min. wandelen - 0.7 km
Klokkentoren van Sapporo
9 min. wandelen - 0.8 km
JR Tower
12 min. wandelen - 1.1 km
Televisietoren van Sapporo
13 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Tramhalte Nishi Hatchome - 6 min. wandelen
Station Sapporo - 9 min. wandelen
Sapporo (OKD-Okadama) - 27 min. rijden
Restaurants
DUEGATTI
1 min. wandelen
おにそば豚退治
2 min. wandelen
道議会食堂
5 min. wandelen
THE サッポロビヤガーデン
4 min. wandelen
赤坂 四川飯店 札幌ガーデンパレス店
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Onsen Ryokan Yuen Sapporo
Hotel met een chique stijl niet ver van Odori-park
Klokkentoren van Sapporo en Winkelstraat Tanukikoji zijn niet ver van Onsen Ryokan Yuen Sapporo. De accommodatie biedt een openbaar binnenbad (geen mineraalbron), een droogkuis/wasserijservice en een restaurant. Geniet van 2 onoverdekte warmwaterbronnen om tot rust te komen. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een Japans ontbijt (toeslag), warmwaterbronnen ter plaatse en parkeerplaatsen ter plaatse
Een 24-uurs receptie, een lift en een automaat
Bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 182 kamers hebben leuke voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en gratis flessenwater.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Toiletten met elektronische bidets, badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Minikoelkasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (JPY 2.000 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks Japans ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: JPY 4.000 voor volwassenen en JPY 1.400 voor kinderen
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
KAKATOJO SAPPORO
Dingen om te doen
2 onoverdekte warmwaterbronnen
Gezinsvriendelijk
Minikoelkast
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Gemeenschappelijke microgolfoven
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Spa
2 onoverdekte warmwaterbronnen
Het openbare badhuis is geopend van 15.00 uur tot 01.00 uur
Openbaar binnenbad (geen mineralen)
Openbare onoverdekte warmwaterbron (onsen)
Temperatuur van warmwaterbron: 41 ºC
Warmwaterbron geopend van 15.00 uur tot 01.00 uur
Yukata (Japanse zomerkimono)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toilet met elektronisch bidet
Toiletpapier
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Minikoelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 5 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: JPY 150.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor Japans ontbijt: ongeveer JPY 4000 voor volwassenen en JPY 1400 voor kinderen
Betaald parkeren (overdekt): JPY 2000 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
De warmwaterbronnen zijn toegankelijk van 15.00 uur tot 01.00 uur.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Gasten met tatoeages mogen de openbare baden ter plaatse niet gebruiken
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Onsen Ryokan Yuen Sapporo?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Onsen Ryokan Yuen Sapporo?
Vandaag, 16 jun. 2026, kost een verblijf bij Onsen Ryokan Yuen Sapporo van één nacht voor twee volwassenen op 17 jun. 2026 min. € 173, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 2000 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Onsen Ryokan Yuen Sapporo inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Onsen Ryokan Yuen Sapporo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Onsen Ryokan Yuen Sapporo?
Dit hotel ligt in Stadscentrum van Sapporo, op 10 minuten wandelen van Odori-park, Winkelstraat Tanukikoji en Klokkentoren van Sapporo. Ook Universiteit van Hokkaido en Televisietoren van Sapporo liggen op een kwartiertje wandelen. Tramhalte Nishi Hatchome ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Nishi-juitchome is het 9 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Onsen Ryokan Yuen Sapporo
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,2
Voorzieningen
9,2
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 416 van 596 beoordelingen
10 - Uitstekend
416
Gastenscore: 8 - Goed. 123 van 596 beoordelingen
8 - Goed
123
Gastenscore: 6 - Redelijk. 33 van 596 beoordelingen
6 - Redelijk
33
Gastenscore: 4 - Matig. 17 van 596 beoordelingen
4 - Matig
17
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 596 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
7
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Naresh
5 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Spacious comfortable rooms, friendly staff.
Naresh
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jennifer
30 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
One of the most amazing experiences I've had and I travel A LOT! Everything about this stay was the perfect amount of restful, peaceful and healing as I could possibly imagine. I absolutely recommend staying here if you're visiting Sapporo!
Jennifer
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jenny
2 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel and staff were super friendly. About a 15 minute walk to Sapporo station, and conveniently located to the main attractions and close walk to Odori Park. The food was incredible and enjoyed the breakfast set and ala carte dinner menu. Highly recommend the hotel!! We stayed comfortably as a family of 4. Thanks for the lovely stay!
Jenny
6 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
WP Maria
22 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Laundry room is thoughtful to traveler needs,
Afternoon drink hours for free,
milk popsicle sticks available for free,
Great location walking to bus or train station,
WP Maria
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Wenchin
5 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed at the property for 4 nights. Everything is wonderful.
Wenchin
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
SIAK SOON RICHARD
20 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was clean and the service staffs were very friendly and helpful. They provides some light snacks and tea in the room, which was a pleasant surprise for us. The breakfast that we ordered was delicious and fresh.
SIAK SOON RICHARD
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Angela
3 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Thank you for an amazing stay
Angela
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
TAKUYA
22 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
綺麗で良かったです!
TAKUYA
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bernard
18 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff very friendly and helpful. Great amenities and very clean. Very close to restaurants, bars, and shopping, but also in a quiet area.
Bernard
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kenji
9 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff, convenient location, nice onsen
Kenji
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Emma
7 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location. Helpful staff. And very chic.
Emma
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gary
17 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The onsen was small but it was very relaxing. they have outdoor/indoor onsen and dry sauna. The building is quite far away from main attraction (far awas is more like 10 minutes walking but it adds up, especially with children and elderly). The room was beautiful and spacious, very comfortable for 2 adults.
Gary
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sylvie
4 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel splendide, Onsen agréable. Superbe expérience avec le pdj japonais. Personnel aux petits soins. Proche des lieux touristiques. Je recommande vivement.
Sylvie
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nicholas
26 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A beautiful hotel with lovely design details. Staff are friendly and helpful. The breakfast is excellent - worth ordering at least once during your stay.
Nicholas
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
JIHUN
29 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
깔끔한 객실과 객실 디자인이 정말 좋았습니다.
체크인시 직원도 친절히 잘 안내해 주셧고
대욕장관리도 깔끔하게 잘 되어 아주좋았습니다.
호델위치만더 좋다면 최상이겠지만 그걸 무시할정도로 방과 시설에 만족했습니다
JIHUN
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michelle
1 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
10/10 for the onsen alone; clean, beautifully-designed room; quick walk to busier areas of the city and the underground walkway.
Michelle
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jamie
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was our first time going to the Yuen Sapporo hotel. The room was very spacious and clean. The location isn’t too far from the underground pathways as well! We loved how there was a convenience store right next to the hotel.
Jamie
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
CHU YING
23 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
高雅舒適的旅館,每天下午3點後有多樣性的迎賓飲料及小點心可以自取
CHU YING
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hankyun
17 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
깨끗하게 호텔의 컨셉과 톤앤매너가 좋았습니다.
Hankyun
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Yicong
27 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Check in was a bit slow but overall location and facilities and price is good.
Yicong
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Jihyun
4 mei 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Clean room so badly
Staff is not helpful at all.
Jihyun
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Angelita
15 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
clean , smells good ryokan/ hotel
helpful and friendly staff
convenient and walkable to where we needed to be
Angelita
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kento
22 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
立地がよく建物の雰囲気も最高でした
Kento
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dokyung
1 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
진짜 완전 깔끔하고 웰컴드링크랑 온천, 아이스크림무료 서비스 너무 좋고, 한국 직원분계셔서 편했어요. 가격이 좀 있지만 매일 온천하면 괜찮은 가격이라 생각해요.
Dokyung
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
HIROYUKI
31 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten