KIYAZA Station Sapporo 2

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,6 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

KIYAZA Station Sapporo 2 ligt in Higashi, een wijk in Sapporo. Televisietoren van Sapporo en Klokkentoren van Sapporo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Odori-park en Nakajima-park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Sapporo Dome of Kitagas Arena Sapporo 46. Bekijk onze reisgids voor Sapporo
Kaart
3-chome-15-22 Kita 7 Johigashi, Sapporo, Hokkaido, 060-0907

In de buurt

  • JR Tower
    JR Tower
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Universiteit van Hokkaido
    Universiteit van Hokkaido
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Klokkentoren van Sapporo
    Klokkentoren van Sapporo
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Biermuseum van Sapporo
    Biermuseum van Sapporo
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Televisietoren van Sapporo
    Televisietoren van Sapporo
    14 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Sapporo - 6 min. wandelen
  • Station Kita-jusanjo-higashi - 11 min. wandelen
  • Sapporo (OKD-Okadama) - 22 min. rijden

Restaurants

  • トリトン 北8条光星店
    4 min. wandelen
  • 一粒庵
    10 min. wandelen
  • ごまそば八雲 さつきた店
    7 min. wandelen
  • 寿司と炉端焼 四季花まる
    6 min. wandelen
  • The Lobby Lounge
    8 min. wandelen

Over deze accommodatie

KIYAZA Station Sapporo 2

  • Hotel vlak bij Universiteit van Hokkaido
  • KIYAZA Station Sapporo 2 ligt in de buurt van Klokkentoren van Sapporo en Televisietoren van Sapporo en heeft veel te bieden.
  • Andere voordelen van dit hotel zijn:
  • Rookvrije accommodatie en een lift
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij KIYAZA Station Sapporo 2 zorgen voor volop comfort dankzij airconditioning.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift

Meer

  • Gebouwd in 2024
  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen

Meer

  • Airconditioning

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij KIYAZA Station Sapporo 2 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij KIYAZA Station Sapporo 2 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat KIYAZA Station Sapporo 2?

Dit hotel ligt in Higashi, op 15 minuten wandelen van Soseigawa-park en Universiteit van Hokkaido. Ook Televisietoren van Sapporo en Klokkentoren van Sapporo liggen op 2 km afstand. Station Kita-jusanjo-higashi ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Higashi-kuyakusho-mae is het 15 minuten wandelen.

Beoordelingen

7,6

Goed