APA Hotel Sapporo Odori Ekimae Nishi bevindt zich in Stadscentrum van Sapporo, een wijk in in Sapporo, en ligt vlak bij een metrostation en vlak bij het vlonderpad. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Klokkentoren van Sapporo. Als je liever de natuur intrekt, ga dan naar Odori-park en Nakajima-park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Sportcentrum van de Prefectuur Hokkaido of IJsstadion van Makomanai Sekisui Heim. Bekijk onze reisgids voor Sapporo
APA Hotel Sapporo Odori Ekimae Nishi bevindt zich dicht bij Winkelstraat Tanukikoji en Klokkentoren van Sapporo en biedt een restaurant. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een à la carte ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en snelle uitcheckservice
Een bagageopslagruimte, een lift en een 24-uurs receptie
Rookvrije accommodatie en een automaat
Kamervoorzieningen
De 218 kamers bieden leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Bidets, bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Wifisnelheid op de kamer: 25+ Mbps
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (JPY 1.800 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: JPY 1.400 per persoon
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
中国料理布袋
Gezinsvriendelijk
Kinderboeken
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Gemeenschappelijke microgolfoven
Gastendiensten
Schoonmaakservice op verzoek
Wisselen van handdoeken op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Dun tapijt in de kamer
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoelen ter plaatse
Meer
1 gebouw
14 etages
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 50 inch met digitale zenders
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Bureaustoel
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer JPY 1400 per persoon
Betaald parkeren (openlucht): JPY 1800 per nacht
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij APA Hotel Sapporo Odori Ekimae Nishi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij APA Hotel Sapporo Odori Ekimae Nishi?
Vandaag, 7 aug. 2026, kost een verblijf bij APA Hotel Sapporo Odori Ekimae Nishi van één nacht voor twee volwassenen op 31 aug. 2026 min. € 56, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 1800 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij APA Hotel Sapporo Odori Ekimae Nishi inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij APA Hotel Sapporo Odori Ekimae Nishi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat APA Hotel Sapporo Odori Ekimae Nishi?
Dit hotel ligt in Stadscentrum van Sapporo, op 10 minuten wandelen van Odori-park en Winkelstraat Tanukikoji. Ook Klokkentoren van Sapporo en Televisietoren van Sapporo liggen op 15 minuten wandelen. Tramhalte Nishi Hatchome en Station Nishi-juitchome liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over APA Hotel Sapporo Odori Ekimae Nishi
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,0
Voorzieningen
9,2
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 75 van 123 beoordelingen
10 - Uitstekend
75
Gastenscore: 8 - Goed. 35 van 123 beoordelingen
8 - Goed
35
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 123 beoordelingen
6 - Redelijk
7
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 123 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 123 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Akira
7 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
立地、サービス全てにおいて素晴らしいホテルでした
Akira
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Catalin
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room | Friendly Staff | Delicious Breakfast
Catalin
7 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Shinya
17 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
チェックインの際に丁寧なアテンドをして頂き嬉しく思いました。
Shinya
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
SATOE
18 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
部屋も綺麗でスタッフさんも気が利いててとても良かったです。
SATOE
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
YU
11 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is quite new, facilities in room are user friendly, not in main shopping area but not far by using tram to reach, Special thanks to Miss Y Takada 高田小姐,she is very helpful in helping me to book a oyster restaurant that my son want to eat
CHUN WANG
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
SUZUKI
19 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
建物が新しいので綺麗で必要な設備は全て揃ってました。
SUZUKI
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jackson
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great spot, a little out of the way but keeps it quiet which is nice
Jackson
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
JUNKO
16 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten