10/10 – Uitstekend
Camila Cristina

























In dit appartement in São Paulo is wifi gratis, met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen). Elke kamer is voorzien van smart-tv.










Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 22.00 uur geopend.
Vandaag, 22 jan. 2026, kost een verblijf bij Charlie Wonder Ipiranga van één nacht voor twee volwassenen op 17 feb. 2026 min. € 54,42, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit appartement ligt in Ipiranga, op 2 km van Aquarium van São Paulo en op 5 km afstand van Museu Paulista en Shopping Metrô Santa Cruz. Ook Avenida Paulista en São Paulo Expo liggen op 10 km afstand. Station Sacoma ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Alto do Ipiranga is het 17 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster



