Departamentos Amoblados Torre Tagle bevindt zich in Downtown Santiago, een wijk in Santiago, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een metrostation. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat doen bij Costanera Center en Winkelcentrum Parque Arauco. Museo Histórico Nacional en Centro Cultural Gabriela Mistral zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Santiago
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Keuken
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven met roosterfunctie
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad
Bad of douche
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 24 inch met kabelzenders
Comfort
Draagbare ventilator
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Hulp met excursies en tickets
Receptie met beperkte tijden
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
In een historische wijk
In een uitgaansbuurt
In een winkelgebied
In een zakendistrict
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 gebouw
20 etages
20 units
Gebouwd in 2010
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 12 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse valuta (bv. USD) en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Departamentos Amoblados Torre Tagle?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Departamentos Amoblados Torre Tagle?
Vandaag, 20 aug. 2026, kost een verblijf bij Departamentos Amoblados Torre Tagle van één nacht voor twee volwassenen op 18 sep. 2026 min. € 52, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Departamentos Amoblados Torre Tagle inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Departamentos Amoblados Torre Tagle uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Departamentos Amoblados Torre Tagle?
Dit appartement ligt in Downtown Santiago, op 0,2 km van Plaza de Armas en op 4,9 km van Costanera Center. Ook Stadsplein van Santiago en Museo Histórico Nacional liggen op 5 minuten wandelen. Station Bellas Artes en Station Armas liggen op 5 minuten wandelen.