BEACHFRONT l 1ST FLOOR WALKOUT TO POOL DECK l PRIVATE BEACH IN BLUE MOUNTAIN
*NEW LISTING! ''GULF FRONT HIDEAWAY DREAM' BLUE MOUNTAIN BEACH CONDOS UNIT#112
If convenience is what you’re looking for, this is the perfect place to stay. This ground-floor beachfront unit sits just steps from the pool and hot tub deck—no elevators, no long walks, and no hauling beach gear through the building. Simply walk out and enjoy. Inside, you’ll find an open, spacious floor plan with a large beachfront balcony that extends your living space and offers an ideal spot for lounging, listening to the waves crash or catching a sunset!
*BEDROOMS & BATHROOMS:
Primary bedroom: King bed, private en suite bathroom, and direct access to the balcony
Guest bedroom 1: King bed with en suite bathroom
Guest bedroom 2: Full-over-king bunk bed with access to a shared full bathroom off the hallway
*AREA INFORMATION: Blue Mountain Beach Condos is the perfect spot to get away from it all. Located off of Scenic Highway 30-A, our building is tucked off of the south side of 30A in the quaint 'town' of Blue Mountain Beach. 30A is a two lane road that hugs the coastline of one of the world's most beautiful white sand beaches. We are between Destin and Panama City Beach (20-25 min to each), 15 minutes from Sandestin, 5 minutes from Seaside, Watercolor and Grayton Beach. Zoned residential, there are no hotels or high-density developments. There is an 18-mile bike path, a state park, many top-notch local restaurants, art galleries, boutiques, gourmet food and wine stores and a Publix supermarket just a few miles away.
*AMENITIES:
-PRIVATE BEACH
-Gulf Front Pool (heated in colder months) & Hot Tub
-Professional beach service available for chairs, umbrellas, kayaks, paddle boards & bonfires
-Beach items including beach towels, an umbrella, 4 chairs, pool noodles & cooler provided for guests
-Starter package with hand soap, body soap, conditioning shampoo, toilet paper, paper towels, dish tabs, laundry tabs, coffee pods + trash bags!
-Fitness Room
-Community Grilling Area
-Basketball Court
-Industrial ice machine in parking garage
-High Speed Wireless Internet throughout the unit & building, Smart TVs with streaming + Direct TV
-Gated/keypad secured building with on site security service provided during high season
-All units open into large atrium with sitting areas to relax or get work done
-Covered parking garage for 1 vehicle + additional parking in overflow lot, golf carts are permitted and are treated as vehicles
-Concierge services
*Tents & canopies are not allowed on the beach, smaller sun shades for infants are permitted. This is to allow ample room for our owners & guests to enjoy our private beach
*Please note there is a strict NO PET policy that is checked and enforced by security.
*MANAGEMENT: All of our 'Prime South Beach Properties' at Blue Lupine are managed by Ashley Cappleman our full service LOCAL property manager that is available to assist you in every aspect of your stay with us.
Please contact Ashley for additional information. If your group is looking to book additional properties within the building please inquire, manager has multiple units aka...Prime South Beach Properties exclusively in the building. *Large groups can book this unit & next door's 'Family Tides' unit for ultimate convenience to accommodate up to 18 guests!
All guests are required to 25 YEARS OF AGE AND complete a rental agreement.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Aan het strand
Strandlakens
Strandstoelen
Zwembad/spa
Bubbelbad
Buitenzwembad
Gemeenschappelijk zwembad
Verwarmd zwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
IJsmachine
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 badkamers
Bad of douche
Bubbelbad
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Barbecue
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan het water
Dicht bij de oceaan
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een ziekenhuis
Dingen om te doen
Parkeerplaats voor fietsen
Sportschool
Verwarmd zwembad
Basketballen in de buurt
Fietsmogelijkheid in de buurt
Golfbaan in de buurt
Jetskiën in de buurt
Kajakken in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Natuurwandelingen in de buurt
Parasailing in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen en opzetten
Gebruikte bedden aftrekken, gebruikte handdoeken verzamelen en extra bedden opbergen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen en de deuren op slot doen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement bevindt zich in Blue Mountain Beach, een wijk in Santa Rosa Beach, en ligt aan het strand. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Sandestin Golf Resort - Raven, Burnt Pine, Baytowne, The Links. Ga naar Blue Mountain Beach en Seaside Beach als je liever de natuur intrekt. Sundog Books en Eden Gardens State Park zijn ook een bezoek waard. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals jetskiën, kajakken en parasailing. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Santa Rosa Beach
Fort Walton Beach, FL (VPS-Northwest Florida Regional) - 60 min. rijden
Restaurants
McDonald's
8 min. rijden
Shunk Gulley Oyster Bar
6 min. rijden
Tom Thumb Food Stores
8 min. rijden
South Of Philly
7 min. rijden
Goatfeathers Restaurant
4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt BEACHFRONT l 1ST FLOOR WALKOUT TO POOL DECK l PRIVATE BEACH IN BLUE MOUNTAIN over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij BEACHFRONT l 1ST FLOOR WALKOUT TO POOL DECK l PRIVATE BEACH IN BLUE MOUNTAIN?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij BEACHFRONT l 1ST FLOOR WALKOUT TO POOL DECK l PRIVATE BEACH IN BLUE MOUNTAIN inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij BEACHFRONT l 1ST FLOOR WALKOUT TO POOL DECK l PRIVATE BEACH IN BLUE MOUNTAIN uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat BEACHFRONT l 1ST FLOOR WALKOUT TO POOL DECK l PRIVATE BEACH IN BLUE MOUNTAIN?
Dit appartement in Blue Mountain Beach ligt aan het strand, vlak bij Blue Mountain Beach en South Walton Beaches. Ook Santa Rosa Beach en Justin Gaffrey Gallery liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over BEACHFRONT l 1ST FLOOR WALKOUT TO POOL DECK l PRIVATE BEACH IN BLUE MOUNTAIN
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
4
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 4 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Edward c.
28 sep 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
We had a wonderful stay and are looking forward to staying again next year.
4 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Laura S.
26 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The perfect place to stay in Santa Rosa! Right on the water and so close to all the restaurants! The condo was so clean and the host, Ashley, was so sweet!
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Joseph J.
21 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Loved the place. Location to the beach was as good as you can get, just steps away. Place was very nice and clean. Couldn't ask for anything more. Would highly recommend this and if we come back, would love to book this place again.
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Katie D.
10 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Love the ease of staying on pool deck level! So convenient for kids