Gehele woning
Beautiful finca with private pool in Santa Margalida
Deze villa in Santa Margalida is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor Beautiful finca with private pool in Santa Margalida





Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 465 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Casa Tres for four people with pool
Casa Tres for four people with pool
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
8.8 van 10, Uitstekend, 10 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCTU0000070110009957630000000000000000000ETV/118750, ETV/11875
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
HAICN18461525
Over deze buurt

Santa Margalida, Mallorca
In de buurt
Playa de Muro15 min. rijden - 18.2 km- Karting Can Picafort11 min. rijden - 12.6 km
- Publieke Boerderij van Son Real13 min. rijden - 13.7 km
- Playa de Can Picafort13 min. rijden - 14.0 km
- Grafveld van Son Real14 min. rijden - 8.7 km
Lokaal vervoer
- Station Muro - 20 min. rijden
- Palma de Mallorca (PMI) - 60 min. rijden
Restaurants
- Mar y Paz10 min. rijden
- Your choice10 min. rijden
- Vinicius11 min. rijden
- bar puput10 min. rijden
- Skybar Tonga Tower11 min. rijden








