Villa Retreats Ibiza – Panoramic Views, Private Pool & Central Location
Met uitzicht op het strand van Talamanca, Playa d’en Bossa, het kasteel en de kathedraal van Ibiza-stad biedt deze villa gasten prachtige panorama’s. De villa heeft 2 verdiepingen met een woonkamer, keuken, 5 slaapkamers en 3 badkamers, waardoor jullie comfortabel met 10 personen kunnen verblijven. Er is ook een schitterend dakterras. Extra voorzieningen zijn wifi, televisie, airconditioning, wasmachine en droger.
Buiten vinden jullie een privézwembad, tuin, terras, balkon en barbecue. Er is een parkeerplaats op het terrein en gratis parkeren op straat is mogelijk. Eén huisdier is toegestaan. Roken en feesten zijn niet toegestaan.
De ligging is zeer centraal: op slechts 5 minuten van Ibiza-stad, de jachthaven, de haven, Playa d’en Bossa, Salinas, Talamanca en beroemde clubs op het eiland.
- Huisdieren toegestaan betaling 50,00 € per huisdier per nacht
deze villa ligt in Santa Eulalia del Rio. Bezoek Dalt Vila, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of kies voor een actieve bezigheid bij Haven van Ibiza en Marina Botafoch. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Municipal de Fútbol de Can Misses of CRIC Ses Salines. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals rotsklimmen, wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Santa Eulalia del Rio
Zijn huisdieren welkom bij Villa Retreats Ibiza – Panoramic Views, Private Pool & Central Location?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Villa Retreats Ibiza – Panoramic Views, Private Pool & Central Location?
Vandaag, 8 nov. 2026, kost een verblijf bij Villa Retreats Ibiza – Panoramic Views, Private Pool & Central Location van één nacht voor twee volwassenen op 9 nov. 2026 min. € 2.273, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Retreats Ibiza – Panoramic Views, Private Pool & Central Location inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Retreats Ibiza – Panoramic Views, Private Pool & Central Location uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Retreats Ibiza – Panoramic Views, Private Pool & Central Location?
Deze villa in Santa Eulalia del Rio ligt op 2,6 km van Estadio Municipal de Fútbol de Can Misses en op 3,7 km van Haven van Ibiza. Ook Hospital Can Misses en Necropolis del Puig des Molins liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Villa Retreats Ibiza – Panoramic Views, Private Pool & Central Location
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
30 jun 2025
Good value for money
Pros: The host Oscar is really helpful and he tries to make your stay so pleasant as possible.