Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.83 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.41. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 3.30 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.65. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10 per persoon
Voor een kluisje op de kamer worden kosten aangerekend
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie H-PM-2217
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beschikt Grupotel Imperio Playa over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Grupotel Imperio Playa?
Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Grupotel Imperio Playa van één nacht voor twee volwassenen op 25 mei 2026 min. € 132, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Grupotel Imperio Playa?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Grupotel Imperio Playa zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Grupotel Imperio Playa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Grupotel Imperio Playa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Grupotel Imperio Playa een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Grupotel Imperio Playa?
Dit hotel in Sant Joan de Labritja ligt aan het strand, op enkele stappen van Cala Sant Vicent en op 10 km van Calla Nadja en Pou des Lleó. Ook Cala Boix Strand en Cala Boix liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,0
Voorzieningen
8,8
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 53 van 121 beoordelingen
10 - Uitstekend
53
Gastenscore: 8 - Goed. 46 van 121 beoordelingen
8 - Goed
46
Gastenscore: 6 - Redelijk. 13 van 121 beoordelingen
6 - Redelijk
13
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 121 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 121 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sjefke Bart
13 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het personeel is voortreffelijk, het ontbijt een feestje. De locatie en de netheid is vijf sterren waardig
Sjefke Bart
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kristel van
1 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastisch hotel, mooie locatie, vriendelijk personeel, heerlijk eten, rustig en stil
Kristel van
6 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Willem
3 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
uitstekend strandhotel, schoon, vriendelijk en heel goed ontbijt.
Willem
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Xante
21 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooi hotel met uitstekende ligging. Qua prijs / kwaliteit is dit hotel gewoon uitstekend.
Xante
6 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Josephus Nicolaas
26 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Heerlijk hotel. Uitgebreid ontbijt buffet en alles heel erg schoon. Alle medewerkers zijn even vriendelijk. We hebben genoten!
Josephus Nicolaas
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michele Vanessa
26 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cala Vicent is een prachtige baai waar het hotel direct aan het strand ligt. Het hotel heeft een lekker zwembad met voldoende ligbedjes.
De kamers zijn schoon, er is vriendelijk personeel en een heel uitgebreid ontbijt met voor ieder wat wils.
Michele Vanessa
5 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
franciscus Johannes van der
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
erg net maar gedateerd hotel direct aan het strand.
Neem wel een kamer met zeezicht want als je een zijzicht neemt hangt het er vanaf welke anders kijk je bij de buren tegenover je op de lippen.
Ruime kamer zeezicht met balkon, ontbijt was veel keuze alleen is de ontbijt/eetruimte gedateerd en oogt ongezellig.
Maar verder erg prima voor een week, erg aardig personeel.
franciscus Johannes van der
7 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dave
20 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geweldig schoon hotel op een hele fijne rustige locatie. Wij komen zeker terug!
Dave
11 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tamsin
20 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima prijs kwaliteit. Dicht bij het strand en leuke eetgelegenheden.
Tamsin
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Adriana Cornelia
10 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ligging pal op het strand, gevarieerd en uitgebreid dinerbuffet, lekker ontbijt, vriendelijk en behulpzaam personeel en alles erg schoon. Bedden erg hard. HoofdKussen ook niet fijn. Melden bij receptie en er wordt wat aan gedaan. Parkeren op 2 openbare parkeerplaatsen op korte afstand van het hotel. Kortom: Heel fijn hotel.
Adriana Cornelia
8 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nicola
17 jul 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful area very secluded perfect for families
Plenty of little restaurants along the beach
I would definitely be coming back
Nicola
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marine
26 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon séjour
Super séjour dans ce lieu calme et paisible. Le service et le repas sont vraiment bien.
Marine
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fioravanti
4 aug 2025
Positief: Voorzieningen
Posto bellissimo
Fioravanti
10 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marjorie
3 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Hôtel calme personnel très bien, petit déjeuner très bien.
Les chambres sont un peu vielle avec de l’usure dans les salles de bain.
Marjorie
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Harald
26 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Es war alles toll! Super Ausblick auf das Meer und die wunderschöne Bucht!
Die Halbpension war abwechslungsreich und schmackhaft!
Harald
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Katherine
25 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Outstanding location with beautiful beach and promenade. Clean and quiet with a handful of beachfront restaurants, food shops and boutiques. Hotel staff were so helpful and friendly. Perfect peaceful week away doing nothing.
Katherine
7 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Eugene
18 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
3 night chill
Lovely little beach resort.
Eugene
3 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gianluca
15 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Molto bella, posizione bellissima.
Gianluca
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Günter
12 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr freundliches Personal, gute Organisation an schöner Bucht gelegen.
Günter
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christian
13 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff are very nice and helpful and I had to stay another day due to personal reasons and they accommodate me
Christian
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patricia
30 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente ubicación frente a una cala preciosa. Silencioso y limpio. Desayuno muy bien.
Patricia
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kiril
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
El hotel está en frente del mar, vistas impresionantes. Un poco viejo, pero correspondiente al precio. Lo único no tiene parking fácil, está a 5mins andando.
Kiril
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jessel
31 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Both my wife and I had an amazing experience everything was on point staff was amazing and very helpful super friendly we will definitely visit there again...Thank you for a wonderful experience 😊
Jessel
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michael
25 sep 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Direkte Lage an einer der schönsten Buchten Ibiza's. Freundliches Personal, Superfrühstück
Michael
6 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Emer
20 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good hotel, in a lovely location
A lovely hotel right beside Cala san Vincente. We came here for a rest after a few days in Playa den Bossa. It’s old fashioned in its decor, but clean and it ticks the box for a few days. The breakfast has a good selection. The pool is good with lots of beds but there are also sunbeds available to rent just in front on the beach. There’s one or two lively restaurants to eat at nearby.