Gehele woning

Sea view villa with pool among granite rocks

Fotogalerie voor Sea view villa with pool among granite rocks

Een overdekt terras met een tafel en stoelen, met uitzicht op een landschap met rotsformaties en heuvels in de verte.
Een slaapkamer met een bed, een grote rotsformatie, een wanddecoratie en een metalen bedframe.
Een moderne keuken met witte kasten, een eethoek met een tafel en stoelen, een televisie en uitzicht op zee.
Een huis met een stenen gevel, een groene glijbaan en een verzorgd gazon.
Een helderblauw zwembad met ligbedden en een pergola, omringd door natuurlijke rotsformaties en bomen.

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Zwembad
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Sea view villa with pool among granite rocks

  • This private villa with a sea view, nestled among Sardinia’s granite rocks and Mediterranean scrub, is surrounded by a garden on all four sides. The villa is designed for groups of friends or two families seeking space, privacy, and tranquility in a very secluded location.



    The upper floor features two bedrooms, two bathrooms, a kitchen, a living room, a laundry room, and a veranda with a sea view. From the sun deck, you can admire the sunset. On the lower level, there are two more bedrooms, two bathrooms, a kitchen, and a large living room that opens onto a spacious patio with direct access to the pool, which can be heated upon request.



    The garden features a barbecue area, lounge chairs, and a relaxation area around the pool, as well as a play area for children. Covered parking is available for all guests.



    The beaches of Porto Taverna, Porto Istana, Cala Brandinchi, and La Cinta in San Teodoro are about a 10-minute drive away. The island of Tavolara is accessible by boat or by rental boat. Monte Nieddu features waterfalls and natural freshwater pools, while the Surrau, Tenute Teo D’oro, and Giuseppe Sedilesu wineries await wine enthusiasts.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in San Teodoro. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Port of Olbia. Ga naar Spiaggia di Cala Brandinchi en Spiaggia di San Teodoro als je liever de natuur intrekt. Kies voor een wateractiviteit zoals zwemmen of voor een avontuurlijke activiteit zoals wandelen. Bekijk onze reisgids voor San Teodoro
Meer vakantiehuizen in San Teodoro
Kaart
San Teodoro

In de buurt

  • Helderblauw water met boten, een rotsachtige kustlijn en een berg op de achtergrond.
    Spiaggia di Cala Brandinchi
    18 min. rijden - 6.9 km
  • Punta Molara
    16 min. rijden - 2.2 km
  • Spiaggia Lu Impostu
    21 min. rijden - 6.8 km
  • Spiaggia di San Teodoro
    25 min. rijden - 13.0 km
  • Spiaggia dell' Isuledda
    44 min. rijden - 20.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Su Canale - 32 min. rijden
  • Olbia (OLB-Costa Smeralda) - 35 min. rijden

Restaurants

  • Gelateria Riss Lounge & Bar
    10 min. rijden
  • I Giardini
    13 min. rijden
  • Ristorante La Tavernetta
    9 min. rijden
  • BBQ Ristorante Pizzeria
    6 min. rijden
  • Avenida
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Sea view villa with pool among granite rocks over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Sea view villa with pool among granite rocks?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Sea view villa with pool among granite rocks inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Sea view villa with pool among granite rocks uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Sea view villa with pool among granite rocks?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in San Teodoro ligt op 1,8 km van Punta Molara en op 5 km afstand van Spiaggia Cala Suaraccia en Spiaggia di Cala Brandinchi. Spiaggia Salinedda ligt op 4,5 km.