Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
House located in the heart of Zona Rosa, close to several places in the city.
Dit rookvrije vakantiehuis heeft niet alleen een wasserij, maar ook een tuin en barbecues. Dit vakantiehuis heeft een wasmachine. Verder is de kitchenette voorzien van een oven, microgolfoven en vaatwasser. Er zijn gemakken als 3 badkamers en een eetruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een televisie.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. De kitchenettes beschikken onder meer over een microgolfoven, een eetruimte, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)).
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Kitchenette
Afwasmachine
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 badkamers
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Barbecue
Tuin
Tuinmeubels
Vuurplaats
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Helling bij de hoofdingang
Leuningen in de gangen
Tapijten in gemeenschappelijke ruimtes
Trapleuningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in San Benito, een wijk in San Salvador. Bezoek Monumento al Salvador del Mundo, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of ga shoppen bij Metrocentro en Winkelcentrum La Gran Via. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Estadio Cuscatlan of kies voor een avondje uit bij Salamanca Events El Salvador. Bekijk onze reisgids voor San Salvador
Museo Nacional de Antropología Dr. David J. Guzman
14 min. wandelen - 1.2 km
Monumento al Salvador del Mundo
19 min. wandelen - 1.6 km
Spaanse Ambassade
1 min. wandelen - 0.0 km
Bambu City Center
6 min. wandelen - 0.6 km
Mercado Nacional de Artesanías
11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Cuscatlán International Airport (SAL) - 42 min. rijden
Restaurants
Tony Roma's
8 min. wandelen
La Fuleada
5 min. wandelen
Craft Basilea
8 min. wandelen
Rocka Rolla
5 min. wandelen
Shaw's
9 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij House located in the heart of Zona Rosa, close to several places in the city.?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij House located in the heart of Zona Rosa, close to several places in the city. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij House located in the heart of Zona Rosa, close to several places in the city. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat House located in the heart of Zona Rosa, close to several places in the city.?
Dit vakantiehuis ligt in San Benito, op 2 km afstand van Centro Cultural de España en El Salvador en Monumento al Salvador del Mundo. Spaanse Ambassade en Ambassade van Italië liggen op enkele stappen afstand.
Beoordelingen over House located in the heart of Zona Rosa, close to several places in the city.