Borgo San Quirico d'Orcia B&B - Capitano Collection - Albergo diffuso

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Spa
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 172
inclusief belastingen en toeslagen
3 jun - 4 jun
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Borgo San Quirico d'Orcia B&B - Capitano Collection - Albergo diffuso

  • Affittacamere vlak bij Horti Leonini
  • Borgo San Quirico d'Orcia B&B - Capitano Collection - Albergo diffuso bevindt zich dicht bij Cappella della Madonna di Vitaleta en biedt een kapsalon, een droogkuis/wasserijservice en een bar. Avontuurlijke reizigers kunnen wandelen/fietsen bij deze accommodatie in een affittacamere. Geniet van een sportmassage, reflexologie of een lichaamsbehandeling bij La Grotta di Venere, het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant met lokale gerechten, Trattoria Al VecchioForno, serveert ontbijt, lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een conferentiecentrum en een bubbelbad.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een continentaal ontbijt (toeslag), fietsverhuur en een shuttleservice van/naar de luchthaven
    • Een oplaadpunt voor elektrische auto's, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en 2 vergaderruimtes
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Borgo San Quirico d'Orcia B&B - Capitano Collection - Albergo diffuso hebben voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Badkamers met regendouches en bidets
    • Lcd-televisies van 22 inch met digitale zenders
    • (kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.

Deze accommodatie heeft geen receptie.

De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Via Dante Alighieri 7].

Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.

Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.

Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Het ontbijt van deze accommodatie wordt 240 m verderop geserveerd in het restaurant Trattoria Toscana Al Vecchio Forno.

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per nacht

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Alleen honden zijn toegestaan

1 in totaal

Er is een voer- en drinkbak beschikbaar

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 14 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 15 per persoon
  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 220 per kamer (enkele reis)
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per nacht
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT052030B4NRU3A5RN
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 22 oktober tot 31 mei.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Borgo San Quirico d'Orcia B&B - Capitano Collection - Albergo diffuso?

Ja, bij Borgo San Quirico d'Orcia B&B - Capitano Collection - Albergo diffuso zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij Borgo San Quirico d'Orcia B&B - Capitano Collection - Albergo diffuso?

Vandaag, 22 mei 2026, kost een verblijf bij Borgo San Quirico d'Orcia B&B - Capitano Collection - Albergo diffuso van één nacht voor twee volwassenen op 3 jun. 2026 min. € 172, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Borgo San Quirico d'Orcia B&B - Capitano Collection - Albergo diffuso inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Borgo San Quirico d'Orcia B&B - Capitano Collection - Albergo diffuso uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Biedt Borgo San Quirico d'Orcia B&B - Capitano Collection - Albergo diffuso een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 220 per kamer.

Waar staat Borgo San Quirico d'Orcia B&B - Capitano Collection - Albergo diffuso?

Deze wellness accommodatie in een affittacamere ligt vlak bij de luchthaven, op enkele stappen van Horti Leonini en op 2,9 km van Cappella della Madonna di Vitaleta. Ook Palazzo Piccolomini en Piazza Pio II liggen op 10 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

9,0

Fantastisch

9,4

Netheid

8,0

Locatie

8,8

Personeel en service

9,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 27 van 47 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 15 van 47 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 47 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 47 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 47 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Elena

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Our stay was great.
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Raffaele

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Camera spaziosa, pulita, confortevole e silenziosa. Abbiamo usufruito della SPA: meravigliosa.. percorso benessere con massaggio di coppia al TOP. Colazione abbondante e molto varia.Tutto il Personale gentilissimo . Consigliato
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Nathalie

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beau petit bourg tranquille et charmant. Belles boutiques et restaurants très bien
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Matheus

Positief: Netheid, personeel en service
Boa comunicação com o recepcionista na chegada, explicou tudo direitinho. Quarto confortável e bem localizado. Achei o serviço de café da manhã bem confuso no primeiro dia. Acho que poderia ter um frigobar no quarto.
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Michael

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Awesome place, we stayed one night, should have stayed a week
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Lina Maria

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Bellissimo soggiorno

Bellissimo hotel diffuso, personale eccezionale, competente, premuroso. Anche al ristorante si mangia bene.
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Mark

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful space, you need a few days to understand the rhythm of the town. We were there only a day, which was not enough for a place like this.
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Rebeca

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Fantástica experiencia en la Toscana

Un excelente alojamiento en el Valle d’Orcia. La habitación muy amplia, la cama muy cómoda y el desayuno fantástico.
2 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Alexandr

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really enjoyed all of the amenities and perks of being part of the capitano collection. The free drinks and the breakfast were a real nice touch.
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Magda Daniela

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lugar lindo, fica dentro de uma antiga cidade murada, quarto amplo com pé direito alto, móveis de época e roupas de cama e banho premium. O café da manhã é sensacional, servido num jardim super agradável.
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Estuardo

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great staff, they were always helpful and very friendly. The small town is a dream. Several dining options. The hotel is very well preserved and comfortable.
2 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

J. Kirk

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
We were a little disappointed with the room. The room was renovated recently very minimalistic. The bathroom was not clean and the shower had mold growing in it. The room also had a loft that serves no purpose.
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Anna

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Esperienza molto positiva

La mia esperienza è stata molto positiva. Mi ha colpito molto la gentilezza del personale, a partire dalla presentazione dell'hotel, al servizio durante la colazione e anche dopo per un disguido al telefono sono stati sempre molto professionali, carini e solari. Colazione molto buona, stanza pulita e accogliente. Carina l'idea di dare degli sconti associati ai negozi e il cocktail di benvenuto. Nel complesso lo consiglio!
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Ana

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The service was good. The front desk was really helpful but had limited English, so they did not understand my questions most of the time. The breakfast was okay—not too much variety—but the service was excellent.
4 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jennifer

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The epitome of what QUAINT is all about. One staff stands out, GianCarlo ! He made us feel welcomed.
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Klarna

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Di una gentilezza unica. Hanno fatto di tutto per accogliere me e mio figlio di 5 anni al meglio. Già stata presso una delle loro strutture, ho voluto provare una formula diversa e ne sono rimasta stupita.
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Mully

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Mobility required, bed two blocks from breakfast

We booked a garden view room only to discover our view was of a construction crane! Very disappointing because we paid the additional price for the view. Hotel is actually a series of hotels owned by one family so we had our room in one building and walked two blocks to go to the building with breakfast. We were also disappointed that they charged us €10 to park our bicycles that was a first and most disappointing experience
Our upgraded room that we paid extra  for the garden view was a construction site
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tito

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good value. In the summer months it might be a little hot. There’s only a fan, not air conditioning. There are also stairs to access the property. Otherwise everything is just fine.
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Vanessa

Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
The good- excellent location, adorable town with excellent views, great food in the area, hotel restaurant and bar staff are nice and helpful, breakfast was good, service was ok. The bad- I know rooms in Europe are notoriously small but this is exceptionally tiny, especially the bathroom, and I’m petite, this is not horrible, but there were two leaks from the ceiling (we suppose) that drenched our clothes and my purse and everything inside my purse-we were out of the room on one occasion and sleeping on the other and found our things completely soaked. That was pretty awful but worst was a constant, unbearable loud buzzing sound every time we turned on the light or any electricity, we tried contacting the hotel to advise by phone and WhatsApp and received no response at all. When i informed them the next day at checkout, it felt they could care less. Would not recommend, and would not stay again.
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

ROBSON

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Atenção no estacionamento e endereço de check in

Experiência razoável! RUIM: ========== Estacionamento: Não tem! Você terá que deixar num estacionamento público e aberto. E que fica há uns 200 metros de distância e há uns 30 metros abaixo da rua. Ou seja, prepare-se para subir e descer com as malas. Check-In: É num endereço diferente da reserva! Então você ficará perdido. Esse item deveria ser destacado na reserva mas nao é. Vem uma observação muito pequena a respeito. Insistência em fazer upgrade de quarto: vc é quase "coagido" a fazer o upgrade. Sensação terrível! Nao querem te mostrar o teu quarto reservado e insistem em que você veja o quarto superior. Desnecessário! BOM: ==== Quarto: tamanho bom, cama boa e quarto estilo toscano. Café da Manhã: Excelente! Fantástico! Um dos melhores que provei na região! Deveria ter jantado no restaurante do hotel também!
1 nacht verbleven in januari 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Diana

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful welcoming staff with a lovely glass of prosecco.
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tallis

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ótima localização, pertinho de tudo, muito bom.
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ana Lucia

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very good
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

peggy

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staying here was such a wonderful experience. From the moment we entered the reception are we felt like we were a beloved family member. We were able to explore the region and come "home" each night to a comfortable space with great food available for breakfast and dinner. They really know how to take care of a traveller. Thank you.
3 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Federico

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bellissima esperienza, hotel molto romantico e caratteristico, noi eravamo nella villa moderna, camera confortevole. Ristorante molto valido. Torneremo con piacere. Unica piccola pecca è forse l'arredamento della camera, moderno e non tipico, ma non ha turbato affatto questa bella esperienza. A presto!
2 nachten verbleven in december 2018