Gehele woning
Villaggio Danubio Bibione small villa on two levels
Deze villa biedt onder andere een kitchenette. Je vindt het nabij Spiaggia di Bibione.
Fotogalerie voor Villaggio Danubio Bibione small villa on two levels





Gehele woning
2 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 6 65 m²
Populaire voorzieningen
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa with private garden near the beach and center
Villa with private garden near the beach and center
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Keuken
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie M0270347222, IT027034C2NUTA48BI
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

Bibione, Città Metropolitana di Venezia
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villaggio Danubio Bibione small villa on two levels
Beoordelingen
6,0
1 externe beoordeling
Expedia's nieuwste trends
Hotels
- Sisan Family Resort
- Hotels in Baarle-Hertog
- Hotels in Marokko
- Residence Corte La Fiorita With Pool
- Particuliere vakantiehuizen Suriname
- Hotels in Kampenhout
- Grecotel Marine Palace & Aqua Park
- Natura Resorts
- Hotels in Torrox
- Belvedere Village
- VanderValkHotels-hotels in Houthalen-Helchteren
- B&B Grobbendonk
- Hotel Majestic Palace
- Goldcity Hotel
Vakantiehuizen