Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Hotel in San Jose Hotel Majestad
Dit vakantiehuis beschikt naast een conciërgeservice over een tuin en gratis parking. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Dit vakantiehuis biedt een koelkast en een microgolfoven, naast gratis wifi en een balkon of terras. Een kookplaat, een vaatwasser en een kluis zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een kluis en verduisterende gordijnen. Elke kamer heeft een balkon of terras. Een koelkast met diepvriezer en een microgolfoven zijn ook beschikbaar.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)).
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd, overdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Afwasmachine
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Vliegenramen
Buiten
Balkon/terras
Tuin
Tuinmeubels
Volledig omheind
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Kluisje
Restaurantgidsen
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verduisterende gordijnen
Virtuele receptie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 5510.1
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Carmen, een wijk in San José. Bezoek Kindermuseum en Cariari-bowlingcentrum als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Sabana-park en Parque Nacional Braulio Carrillo. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Nacional de Costa Rica of Estadio Ricardo Saprissa Ayma. Bekijk onze reisgids voor San José
Calle 3 Avenida 9 Barrio Amón San José, San Jose, San José, 10101
In de buurt
Morazan Park
3 min. wandelen - 0.3 km
Parque Central
8 min. wandelen - 0.7 km
Teatro Nacional Costa Rica
9 min. wandelen - 0.8 km
Museo Nacional de Costa Rica
11 min. wandelen - 1.0 km
Mercado Central
10 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Station San José Atlántico - 14 min. wandelen
Internationale luchthaven Tobías Bolaños (SYQ), San José, Costa Rica - 22 min. rijden
Restaurants
Restaurante Silvestre
2 min. wandelen
Café Rojo
2 min. wandelen
La Palma Bar
3 min. wandelen
Sabores Soda y Cafe
3 min. wandelen
Amón Solar
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel in San Jose Hotel Majestad?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel in San Jose Hotel Majestad inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel in San Jose Hotel Majestad uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel in San Jose Hotel Majestad?
Dit vakantiehuis ligt in Carmen, op 10 minuten wandelen van Morazan Park, Parque Espana en Casa Amarilla. Ook Pre-Columbiaans Goudmuseum en Kindermuseum liggen op 10 minuten wandelen. Station San José Atlántico ligt op 14 minuten wandelen en naar Station San José Procuradiria Museum is het 15 minuten wandelen.
Beoordelingen over Hotel in San Jose Hotel Majestad