Gehele chalet

GABRIEL VERDUN

Fotogalerie voor GABRIEL VERDUN

Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een vaatwasser
Interieur
Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een vaatwasser
Buiten dineren
Interieur
Geniet van een tuin, een speeltuin en een wasserij bij GABRIEL VERDUN. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Gehele chalet

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 635 m²

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Zwembad
  • Barbecue
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

GABRIEL VERDUN

Espectacular duplex 2 plantas en La Manga del Mar Menor, todo totalmente nuevo a estrenar, decoración moderna, fresca y muy acogedora. Muy luminoso, distribuidos en comedor, 2 baños y 2 dormitorios, y un sofá cama para 2 personas en la sala. La cocina y el lavadero también es a estrenar, con todo lo necesario. Tiene 2 terrazas que reciben sol a lo largo de todo el día, y unas impresionantes vistas a la zona de piscinas . El recinto dispone de 2 piscinas y grandes jardines.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad
  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de accommodatie: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Smart-tv

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • 2 huisdieren in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Conciërgeservices
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan het water
  • Dicht bij de jachthaven
  • Dicht bij de oceaan
  • Dicht bij een outletcentrum

Dingen om te doen

  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Jetskiën in de buurt
  • Motorbootverhuur in de buurt
  • Pretpark in de buurt
  • Scubaduiken in de buurt
  • Snorkelen in de buurt
  • Surfen/bodyboarden in de buurt
  • Vogelspotten in de buurt
  • Waterskiën in de buurt
  • Watertuben in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 35 vierkante meter

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 12 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

deze chalet ligt nabij pretparken en aan het water in San Javier. Mar Menor Golf en La Manga Club zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Cabo Roig en Playa de la Zenia. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals jetskiën, duiken en snorkelen. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals fietsen.
Kaart
SAN JAVIER, Murcia

In de buurt

  • Playa del Final de la Manga - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • Playa La Veneziola - 9 min. wandelen - 0.8 km
  • Puerto Deportivo Tomas Maestre - 7 min. rijden - 6.0 km
  • Roda Golf - 46 min. rijden - 57.6 km
  • Strand van Santiago de la Ribera - 51 min. rijden - 15.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Cartagena - 52 min. rijden
  • Corvera (RMU-Internationale Luchthaven Región de Murcia) - 71 min. rijden

Restaurants

  • ‪Restaurante Miramar La Ribera - ‬45 min. rijden
  • ‪Di Mare - ‬7 min. rijden
  • ‪El Rubio 360 - ‬48 min. rijden
  • ‪Mar de Sal - ‬51 min. rijden
  • ‪Brother's Pub - ‬45 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt GABRIEL VERDUN over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij GABRIEL VERDUN?

Ja, bij deze chalet zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoe laat kan ik bij GABRIEL VERDUN inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij GABRIEL VERDUN uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat GABRIEL VERDUN?

Deze chalet ligt aan het water, op 10 minuten wandelen van Playa del Pudrimel, Playa del Final de la Manga en Mar Menor. Ook Playa La Veneziola en Playa Chica liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen over GABRIEL VERDUN

Beoordelingen

9,0

Fantastisch

2 externe beoordelingen