Gehele woning·Particuliere eigenaar

Colonial-style house

Fotogalerie voor Colonial-style house

Een slaapkamer met een bed, een houten garderobe, een plant in pot en een deur die naar een andere kamer leidt.
Een groene kamer met een eettafel, stoelen en potplanten.
Een badkamer met beige tegels, een toilet en een douchehoek.
Een kamer met groene wanden, een betegelde vloer en een eethoek met houten stoelen en een tafel. Er staan potplanten en er is een plafondventilator.
Een eethoek met een tafel met een tafelkleed met fruitprint, houten stoelen, een televisie op een bijzettafeltje en een potplant.

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Colonial-style house

  • Charming, private, and family-friendly. Excellent location. In one of the city's oldest neighborhoods, rich in history and culture. This property was once used for weaving fabric on antique looms.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in De Mexicanos, een wijk in San Cristóbal de las Casas. Bezoek culturele hoogtepunten Centro de Textiles del Mundo Maya en Museo Mesoamericano del Jade. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Voormalig klooster van Santo Domingo en La Merced Kerk. Centro Cultural de los Altos en Botanische Tuin Orquídeas Moxviquil zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor San Cristóbal de las Casas
Meer vakantiehuizen in San Cristóbal de las Casas
Kaart
San Cristóbal de las Casas, Chis.

In de buurt

  • Een gedetailleerd gevelontwerp van een historische kerk, met versierde beeldhouwwerken en een brede centrale ingang.
    Voormalig klooster van Santo Domingo
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een gebouw met een bord waarop
    Museo Mesoamericano del Jade
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Een historisch kerkgebouw met versierde architectuur en een klokkentoren, gelegen aan een geplaveid plein met lantaarns.
    Kathedraal van San Cristóbal de las Casas
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Een historisch plein met koloniale architectuur, waaronder een kerk met een klokkentoren en een gebouw met een rode boog.
    Plaza 31 de Marzo
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Een levendige markt vol kleurrijke stoffen, sieraden en accessoires.
    Handwerkmarkt van Santo Domingo
    20 min. wandelen - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Tuxtla Gutierrez (TGZ-Internationale luchthaven Angel Albino Corzo) - 79 min. rijden

Restaurants

  • Raices Restaurante
    12 min. wandelen
  • Tortas Locas
    8 min. wandelen
  • El Barcito
    11 min. wandelen
  • La Tertulia
    13 min. wandelen
  • Restaurante Barrios de Jovel
    10 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Colonial-style house?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Colonial-style house inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Colonial-style house uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Colonial-style house?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in De Mexicanos, op 15 minuten wandelen van Centro de Textiles del Mundo Maya en Kathedraal van San Cristóbal de las Casas. Ook Voormalig klooster van Santo Domingo en Museo de Ambar liggen op 10 minuten wandelen.