Gehele woning·Particuliere eigenaar
Nice Room in La Casa Del Rio Central with Terrace All Furnished
Vakantiehuis in San Cristóbal de las Casas, op 6 minuten stappen van Kathedraal van San Cristóbal de las Casas
Fotogalerie voor Nice Room in La Casa Del Rio Central with Terrace All Furnished





Beoordelingen
9,4 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 56
inclusief belastingen en toeslagen
17 feb - 18 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Witch Cabin. The Fauna Labyrinth
Witch Cabin. The Fauna Labyrinth
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in De La Merced, een wijk in San Cristóbal de las Casas. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Mesoamericano del Jade en Regionaal Kostuummuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Centro Cultural de los Altos en Voormalig klooster van Santo Domingo.
San Cristobal de las Casas, CHIS
In de buurt
- Museo Mesoamericano del Jade - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Amber Museum van Chiapas - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Kathedraal van San Cristóbal de las Casas - 5 min. wandelen - 0.5 km
- Voormalig klooster van Santo Domingo - 7 min. wandelen - 0.6 km
- Handwerkmarkt van Santo Domingo - 8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Tamales Regionales - 3 min. wandelen
- Casa Santa - 3 min. wandelen
- Tarumba Restaurant - 4 min. wandelen
- Casa De Ahn - 5 min. wandelen
- El Fogón de Jovel - 4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Nice Room in La Casa Del Rio Central with Terrace All Furnished
Beoordelingen
9,4








