10/10 – Voortreffelijk
CLAUDIO LOPES
Excelente opção em Bariloche























Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een buitenzwembad.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Dit wellness hotel ligt in El Mirador, op 15 minuten wandelen van Playa Bonita en Lago Nahuel Huapi. Ook Capilla de San Eduardo en Viento Blanco liggen op 2 km afstand.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster






