Budgethotels in San Basilio

Begindatum: Inchecken geselecteerd.
Tot datum
Einddatum: Uitchecken

    Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering

    Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels

    Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Controleer de beschikbaarheid van Budgethotels in San Basilio

Volgend weekend
Over twee weken

Populaire Budgethotels in San Basilio

Alcázar
2.0-sterrenaccommodatie
7.2 van 10, Goed, (26)
'Hotel muy bonito en pleno casco antiguo de la ciudad. Recomendado.'
Spanje
Peter
Alcázar
Hostal Alcazar I
1.0-sterrenaccommodatie
Hostal Alcazar I
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.

De beste hotelbeoordelingen voor San Basilio

Ontdek de wereld met Expedia

Veelgestelde vragen

Is San Basilio een geschikte bestemming voor reizigers met een klein budget?
San Basilio heeft een breed accommodatie-aanbod en volop bezienswaardigheden, waardoor het een bestemming is die goed bij een klein budget past. Geld besparen gaat hand in hand met het verkennen van deze bestemming, waar je bezienswaardigheden vindt als Alcazar van Cordoba, Koninklijke Stallen van Córdoba en Cristóbal Colón met de Katholieke Koningen.
Wat is de beste plek voor een budgetverblijf in San Basilio?
Onze reizigersbeoordelingen wijzen uit dat Alcázar een ideale keuze is voor een voordeliger verblijf. Een andere ideale optie voor je betaalbare overnachting is Hostal Alcazar I.
Wat kun je in de omgeving van San Basilio zien en doen?
Je hoeft echt niet een berg geld te besteden om leuke dingen te kunnen zien en doen in San Basilio. Je kunt je budget besteden aan de lokale bezienswaardigheden die je echt gezien wilt hebben en vervolgens activiteiten op het programma zetten die geen aanslag zijn op je portemonnee. Als graag buiten bent, kun je van de natuur genieten bij Alcazar van Cordoba, Tuinen van het Alcázar of Patio de los Naranjos.