Casa del mar beach resort ligt aan een privéstrand in Salsipuedes. Bezoek culturele hoogtepunten Nationaal Instituut voor Antropologie en Geschiedenis Museum en Museo de Antigua Aduana Marítima. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Cristo del Sagrado Corazón en Regionaal Historisch Museum van Ensenada. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Arena Valle de Guadalupe of kies voor een avondje uit bij Parque La Joya. Bekijk onze reisgids voor Salsipuedes
Een golfbaan, een terras en een vuurkorf vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Casa del mar beach resort. Ga uiteten bij een van de 6 restaurants ter plaatse. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen) en geniet van 2 koffiebars/cafés en een tuin.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Tuinmeubelen, gasgrills en een telescoop
Lokale maaltijdbezorging
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa del mar beach resort hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Wifisnelheid op de kamer: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
2 koffiebars/cafés
4 bars/lounges
6 restaurants
Dingen om te doen
18-hole golfbaan
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Voorzieningen
Reisgidsen
Gastendiensten
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Aan een privéstrand
Barbecue
Entertainmentzone buiten
Picknickplaats
Telescoop
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Vuurplaats
Spa
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamervoorzieningen
Badkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Chef-kokservice
Maaltijdbezorging
Restaurantgidsen
Meer
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Veelgestelde vragen
Beschikt Casa del mar beach resort over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Casa del mar beach resort?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Casa del mar beach resort inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Casa del mar beach resort uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa del mar beach resort?
Dit pension in Salsipuedes ligt aan het strand, op 5,1 km van La Misión Strand. Het bevindt zich bovendien op 32 km afstand van Playa de San Miguelito en All the Pretty Horses of Baja Rides & Rescue. Ook Haven van Ensenada en Cristo del Sagrado Corazón liggen op 40 km afstand.