Geniet van een vakantie dicht bij de natuur in dit vakantiehuis met zwembad.
Het uitnodigende huis verwelkomt je midden in een idyllisch landschap en op een ideale locatie voor een vakantie met de juiste mix van ontspanning en activiteiten. Begin de ochtend met een vers kopje koffie, bereid 's avonds samen heerlijke maaltijden en sluit de dag af in de gezellige, lichte kamers.
Breng aangename uren buiten door, genietend van de zon op het terras en van verfrissingen in het zwembad; het is ook de ideale plek voor een drankje op een warme zomeravond of een spelletje tafeltennis.
Verken de pittoreske steegjes van Saint Pons La Calm tijdens een ontspannen wandeling en laat je betoveren door de authentieke sfeer. Maak een wandeling of fietstocht door de omliggende wijngaarden en lavendelvelden en geniet van het prachtige uitzicht op het Provençaalse platteland. Bezoek het nabijgelegen middeleeuwse stadje Uzès met zijn levendige weekmarkt, historische gebouwen en indrukwekkende kathedraal. Avignon, de stad van de pausen, ligt ook op slechts een klein eindje rijden.
dit vakantiehuis ligt in Saint-Pons-la-Calm. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Pont du Gard en Ruïnes van de Oppidum de Gaujac. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Le Jardin Des Oules en Parc Amazonia een bezoekje brengen. Bekijk onze reisgids voor Saint-Pons-la-Calm
Beschikt Gorgeous home in Saint Pons La Calm over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Gorgeous home in Saint Pons La Calm?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Gorgeous home in Saint Pons La Calm inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Gorgeous home in Saint Pons La Calm uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Gorgeous home in Saint Pons La Calm?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Saint-Pons-la-Calm ligt op 4,6 km van Ruïnes van de Oppidum de Gaujac en op 10 km afstand van Domaine Carmélisa en Albert-Andre Museum. Ook Place Mallet en Domaine Natura liggen op 15 km afstand.