Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Kaz colibri
Dit vakantiehuis heeft 2 een badkamer, een bubbelbad en een douche.
Elke badkamer is uitgerust met een douche met een bubbelbad.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bubbelbad
Douche
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Gelijkaardige accommodaties
House with exceptional sea view in a heavenly setting - 6 people
Saint-Nazaire
House with exceptional sea view in a heavenly setting - 6 people
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 10 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Saint-Nazaire. Verken de plaatselijke natuur bij Golf van Biskaje en Plage de la Baule. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Hippodrome de Pornichet-La Baule of La Baule Equestrian Center. Bekijk onze reisgids voor Saint-Nazaire
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Kaz colibri?
Vandaag, 10 mei 2026, kost een verblijf bij Kaz colibri van één nacht voor twee volwassenen op 11 mei 2026 min. € 284, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Kaz colibri inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Kaz colibri uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.30 uur uit te checken.
Waar staat Kaz colibri?
Dit vakantiehuis in Saint-Nazaire ligt op 2 km afstand van Golf van Biskaje en Chantiers de l'Atlantique. Ook Jardin du Tiers-Paysage en Le Théâtre liggen op 3 km afstand. Station La Croix-de-Méan ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Penhoët is het 18 minuten wandelen.
Beoordelingen over Kaz colibri
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
8,0
Netheid
10
Locatie
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Perrine P.
7 apr 2026
Positief: Netheid
Hébergement très agréable sur 3 niveaux, largement assez spacieux pour accueillir un groupe de 7 comme nous l'étions pour un week-end. Emplacement au pied de la rocade et du pont mais qui reste très calme. L'hôte et sa famille nous apportent les informations nécessaires et sont joignables facilement. Le stationnement est facile et gratuit dans la rue. Je recommande ce logement les yeux fermés.