Hôtel La Belle Etoile ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Saint-Nazaire. Base Sous-marine de Saint-Nazaire en Chapelle de Saint-Anne de Tharon zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Plage de la Baule en Strand van Tharon. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Hippodrome de Pornichet-La Baule. Beleef een natuuravontuur zoals paardrijden of het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Saint-Nazaire
45 rue jean jaures, Saint-Nazaire, 44600
In de buurt
Centre Commercial Ruban Bleu
3 min. wandelen - 0.3 km
Jardin du Tiers-Paysage
8 min. wandelen - 0.7 km
Base Sous-marine de Saint-Nazaire
8 min. wandelen - 0.7 km
Escal’Atlantic
9 min. wandelen - 0.8 km
Chantiers de l'Atlantique
2 min. rijden - 1.4 km
Lokaal vervoer
Station St-Nazaire - 12 min. wandelen
Nantes (NTE-Nantes - Atlantique) - 45 min. rijden
Restaurants
Le Kiosq
3 min. wandelen
Don Papa
9 min. wandelen
Sushi King
6 min. wandelen
Pop'Art Café
5 min. wandelen
La Marée
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hôtel La Belle Etoile
Hotel vlak bij Base Sous-marine de Saint-Nazaire
Hôtel La Belle Etoile bevindt zich dicht bij Escal’Atlantic en biedt een tuin. Trakteer jezelf op een diepe bindweefselmassage of andere wellness. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag), fietsverhuur en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Rookvrije accommodatie, hulp bij uitstappen/tickets en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden volop comfort met luxe beddengoed en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Op werkdagen continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 7,50 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Fietsenopslag
Fietsenverhuur
Voorzieningen
Bagageopslag
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Buiten
Tuin
Spa
Massages in de kamer
Massages voor diepe bindweefsels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Bureau
Draagbare ventilator
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 20.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m zondag geopend tussen 07.00 uur en 12.00 uur, en van maandag t/m zondag tussen 17.00 uur en 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 5.50 procent aangerekend
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 7.5 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Toeslag voor extra bed: EUR 10.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, ANCV Chèques-Vacances en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hôtel Belle Etoile Saint-Nazaire
Belle Etoile Saint-Nazaire
Hôtel La Belle Etoile Hotel
Hôtel La Belle Etoile Saint-Nazaire
Hôtel La Belle Etoile Hotel Saint-Nazaire
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hôtel La Belle Etoile?
Ja, bij dit hotel zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hôtel La Belle Etoile inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 20.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hôtel La Belle Etoile uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hôtel La Belle Etoile?
Dit hotel ligt in het centrum van Saint-Nazaire, op 15 minuten wandelen van Base Sous-marine de Saint-Nazaire en Escal’Atlantic. Ook Hippodrome de Pornichet-La Baule en Thalassothérapie Daniel Jouvance liggen op 15 km afstand. Station St-Nazaire ligt op 12 minuten wandelen en naar Station Penhoët is het 22 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hôtel La Belle Etoile
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
7,6
Locatie
9,2
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 14 van 29 beoordelingen
10 - Uitstekend
14
Gastenscore: 8 - Goed. 10 van 29 beoordelingen
8 - Goed
10
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 29 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 29 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 29 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
christine
13 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
christine
2 nachten verbleven in februari 2024
8/10 – Goed
marie josé
Reisde met familie
28 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
excellent accueil, très bon séjour,
marie josé
2 nachten verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Elise lo
23 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Adresse à retenir
Hôtes très agréables, hôtel idéalement situé en centre ville, excellent rapport qualité /prix.
Elise lo
3 nachten verbleven in oktober 2021
10/10 – Uitstekend
romain
Zakenreiziger
21 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Parfait *****
Superbe accueil !
Très bon séjour !
Hôtel calme !
romain
2 nachten verbleven in oktober 2021
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
22 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2021
8/10 – Goed
Annick
12 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service
Annick
1 nacht verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
PHILIPPE
12 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Accueil formidable
PHILIPPE
1 nacht verbleven in september 2021
8/10 – Goed
Kim
11 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kim
2 nachten verbleven in september 2021
6/10 – Redelijk
Pauline
10 dec 2020
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Court séjour
Un couple d’hôtelier vraiment très accueillant (de façon sincère et spontanée!), aussi ouverts à la discussion pour faire connaissance ou parler de ce qui se passe en ce moment. Attentionnés également (merci!).
Les bémols cependant :
- il est indiqué parking (raison pour laquelle j’avais choisi cet hôtel) mais en réalité c’est un tout petit espace qui fait office de stationnement (1 place seulement). Quel dommage, surtout quand on sait que St Nazaire c’est un grand port et beaucoup de personne y viennent déposer leurs voitures avec leur déménagement à l’intérieur (une voiture garée dans un parking et non dans la rue = sérénité pour nous).
- l’hôtel est très bien placé mais il aurait besoin de quelques rénovations pour le moderniser et lui donner un coup de « pep’s »
- des finitions sont à revoir (ex : le sol de la salle de bains garde l’eau et donc un peu noir au pied du bac à douche, papier peint en partie arraché dans la salle de repas, rideau de douche trop court donc laisse passer l’eau et qui mériterait d’être remplacé par une porte vitrée).
Pauline
1 nacht verbleven in december 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
8 okt 2020
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
THIERRY
27 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon accueil je recommande vivement cet hôtel.
THIERRY
1 nacht verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Murielle
Zakenreiziger
4 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
oie de vivre !!
tres bon !!
bien dormie !!
la patronne tres sympa !!
une bonne semaine à st Nazaire !!
Murielle
5 nachten verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Dominique
24 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Petit hôtel sympathique
Très bon contact avec la responsable de l'hôtel... Petit hôtel calme en centre ville, avec tous commerces à proximité et bord de mer à 10 mn à pied... C'est un établissement que je recommande
Dominique
1 nacht verbleven in juli 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
23 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Des travaux étaient en cours depuis la période de confinement , donc je ne peux donner d'avis très fiable. L'accès au parking privé gratuit n'est pas évident. Digicode lent qui laisse penser qu'il ne fonctionne pas et pas facile d'accès à cause de l'aménagement de la rue pour les bus (terre plein à franchir pour rentrer dans le bâtiment). Mais responsables très agréables et charmants et je n'y était que pour dormir, donc tout cela ne m'a pas gêné.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juni 2020
4/10 – Matig
Valérie
Reisde met familie
19 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service
Réservation non conforme
Nous avions réservé et payé pour 2 chambres doubles et lorsque nous sommes arrivés, nous avions 1 chambre double et 1 chambre simple.
La réceptionniste a rajouté un lit supplémentaire dans la chambre double d'où très peu de place pour circuler.
Mauvaise réception TV. Bon Wifi.
Parking gratuit notifié lors de la réservation. Pas de places car il peut accueillir seulement 3 voitures !!!
Valérie
1 nacht verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Raphaël
Zakenreiziger
17 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Raphaël
1 nacht verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Thierry
Reisde met familie
15 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Thierry
2 nachten verbleven in juli 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
2 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service
Hôtel très bien placé rue calme près du centre. Il faut trouver une place pour se garer. Petit déjeuner très bien. Les hôtes sont agréables et parlent facilement avec les résidents. Je recommande cet hôtel au niveau qualité /prix.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in december 2019
8/10 – Goed
Colin
27 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A good hotel
The hotel is well located, clean, serves a decent breakfast and offers spacious rooms. Just make sure that the radiators are working well when you check in because the one in my room needed attention. However they fixed it quickly and while doing so said if there was still a problem I could have a different room.
Colin
1 nacht verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Gianmario
Reisde met een groep
25 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
molto gentili
Gentilissimi, arrivando tardi in città ci hanno anchge prenotato un pasto presso un locale vicino
L'hotel è comodo e pulito.
Gianmario
1 nacht verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Jean-Marie
Zakenreiziger
18 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ravi de découvrir un hôtel de ce type.
En déplacement professionnel je suis arrivé à la Gare de St Nazaire à 22 h.53.
Une personne m'attendais lorsque je suis arrivé à 23 h.20 et s'est enquit de savoir si je voulais un jus d'orange ou un café.
Le lendemain matin très bien accueilli par la gérante ou propriétaire de l'établissement, un petit déjeuner copieux avec en sus un jus d'orange frais. Cette personne a essayé en peu de temps de me faire découvrir les atouts de la ville d'une façon passionnée.
Nous reviendrons en déplacement familial sans aucune hésitation.
Jean-Marie
1 nacht verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
John
1 sep 2019
John
2 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Isabelle
3 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Établissement très bien situé en plein centre
Avec stationnement
Géré par un couple tres attentif aux besoins de ses clients
Isabelle
4 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
JACQUES
14 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Front de Mer
J'ai apprécié Les services et équipements de l'hôtel / Un bon petit déjeuner et le Front de Mer.
J'ai moins aimé tous ces sens interdits qui sillonnent le Centre ville.