Cottage (full rental) La Abuela Marcelina for 8 people
The town of 100 inhabitants, quiet Its inhabitants are increased on weekends And vacations ... for its tranquility and its proximity to Valladolid just 20 minutes away All travelers so far when they arrive They comment that the house is beautiful And that town is quiet to disconnect Enjoy everything and the little ones ... ideal for Get to know our area of vineyards and visits to well-known wineries.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandstoelen
Internet
Beschikbaar in de cottage: wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Keukenpapier
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Pan voor kreeft/krab
Slaapkamers
5 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Houtkachel
Open haard
Entertainment
Boeken
Spellen
Stereo-installatie
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Barbecue
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
4 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Op het platteland
Dingen om te doen
Fietsen
Spelletjesruimte
Sportschool
Ecotours in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Paardrijden in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 18.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
4 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 8 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze cottage ligt in Rueda in een landelijke omgeving. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Real Monasterio de Santa Clara en Museum van het Verdrag van Tordesillas. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Bodegas Aura en Bodegas Grupo Yllera. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals mountainbiken, paardrijden en het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Rueda
Zijn huisdieren welkom bij Cottage (full rental) La Abuela Marcelina for 8 people?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 4 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Cottage (full rental) La Abuela Marcelina for 8 people inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cottage (full rental) La Abuela Marcelina for 8 people uitchecken?
Je dient om uiterlijk 18.00 uur uit te checken.
Waar staat Cottage (full rental) La Abuela Marcelina for 8 people?
Deze cottage ligt in een landelijke omgeving, op 4,2 km van Bodegas Aura en op 10 km afstand van Bodegas Grupo Yllera en Bodega Félix Sanz. Ook Finca Montepedroso Wijnhuis en Bodegas Viore liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over Cottage (full rental) La Abuela Marcelina for 8 people