Hôtel d’Angleterre Rouen Centre bevindt zich in Stadscentrum van Rouen, een wijk in Rouen, en ligt vlak bij een metrostation. Enkele opmerkelijk bezienswaardigheden in de buurt zijn Gros Horloge en Tour Jeanne d'Arc. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Zénith de Rouen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Rouen Expo Park. Bekijk onze reisgids voor Rouen
21 Quai Du Havre, Rouen, Seine-Maritime, 76000
In de buurt
Gros Horloge
6 min. wandelen - 0.5 km
Kathedraal van Rouen
7 min. wandelen - 0.7 km
Tour Jeanne d'Arc
12 min. wandelen - 1.0 km
Kerk van Jeanne d'Arc
6 min. wandelen - 0.6 km
Place du Vieux-Marche
6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Théâtre des Arts Tram - 3 min. wandelen
Station Palais de Justice - 7 min. wandelen
Rouen (URO-Rouen - Seine Valley) - 14 min. rijden
Restaurants
McDonald's
6 min. wandelen
Restaurant Gill
4 min. wandelen
Bar'ouf
5 min. wandelen
Bar Jeanne D'Arc
6 min. wandelen
Prélude
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hôtel d’Angleterre Rouen Centre
Hotel vlak bij Gros Horloge
Hôtel d’Angleterre Rouen Centre bevindt zich dicht bij Kerk van Jeanne d'Arc en Kathedraal van Rouen en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een kluis bij de receptie
Rookvrije accommodatie, een lift en meertalig personeel
Bagageopslagruimte en wasservice
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hôtel d’Angleterre Rouen Centre hebben voorzieningen zoals geluiddichte muren.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verduisterende gordijnen en geluiddichte muren
Flatscreentelevisies met kabelzenders
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 20 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.30 uur op werkdagen en van 08.00 uur tot 10.00 uur in het weekend: EUR 12,90 per persoon
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Dun tapijt in de kamer
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Meer
1 gebouw
6 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met kabel-/satellietzenders
Meer
Bureau
Geluiddichte kamers
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 06.30 uur en 22.00 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 07.00 uur en 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.65 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 12.9 per persoon
Betaald parkeren: EUR 20 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Citotel d'Angleterre
Citotel d'Angleterre Hotel
Citotel d'Angleterre Hotel Rouen
Citotel d'Angleterre Rouen
Hotel d'Angleterre Rouen
Hotel d'Angleterre Rouen
d'Angleterre Rouen
Hotel Hotel d'Angleterre Rouen
Rouen Hotel d'Angleterre Hotel
Citotel d'Angleterre
d'Angleterre
Hotel Hotel d'Angleterre
Hotel d'Angleterre
Hotel d’Angleterre
D’angleterre Rouen Rouen
Kyriad Direct Rouen Centre Gare
Hôtel d’Angleterre Rouen Centre Hotel
Hôtel d’Angleterre Rouen Centre Rouen
Hôtel d’Angleterre Rouen Centre Hotel Rouen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hôtel d’Angleterre Rouen Centre ?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hôtel d’Angleterre Rouen Centre ?
Vandaag, 17 apr. 2026, kost een verblijf bij Hôtel d’Angleterre Rouen Centre van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 65, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 20 per dag.
Hoe laat kan ik bij Hôtel d’Angleterre Rouen Centre inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hôtel d’Angleterre Rouen Centre uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hôtel d’Angleterre Rouen Centre ?
Dit hotel ligt in Stadscentrum van Rouen, op 10 minuten wandelen van Gros Horloge, Kerk van Jeanne d'Arc en Kathedraal van Rouen. Ook Tour Jeanne d'Arc en Stadhuis liggen op 2 km afstand. Station Théâtre des Arts Tram ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Palais de Justice is het 7 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hôtel d’Angleterre Rouen Centre
7,0
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,0
Netheid
7,8
Locatie
7,8
Personeel en service
6,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 43 van 259 beoordelingen
10 - Uitstekend
43
Gastenscore: 8 - Goed. 99 van 259 beoordelingen
8 - Goed
99
Gastenscore: 6 - Redelijk. 66 van 259 beoordelingen
6 - Redelijk
66
Gastenscore: 4 - Matig. 30 van 259 beoordelingen
4 - Matig
30
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 21 van 259 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
21
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
27 jul 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Paul
2 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice in the centre of town
Paul
1 nacht verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Sabrina
13 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Beddengoed en handdoeken super fris
Sabrina
1 nacht verbleven in september 2023
8/10 – Goed
Kim
24 apr 2021
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Prima prijs/kwaliteit
Prima hotel met uitzicht over de Seine, midden in het centrum. Niet luxe, wel prima.
Kim
1 nacht verbleven in april 2021
8/10 – Goed
Elisabeth
18 jul 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Een aanrader
Aangenaam en vriendelijk personeel
Elisabeth
4/10 – Matig
Kuijkhoven, Haarlem
22 jul 2014
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
slecht onbijt ! En dat voor 8 euro !
Kuijkhoven
6/10 – Redelijk
Wolf, Berlin
3 feb 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Zimmer und Bett waren zwar okay, aber sehr billige Möbel. Zimmertür war gleichzeitig Haustür. Diese war erstens zu dünn, es zog rein von außen und das durchsichtige Rollo konnte das Licht der durchsichtigen Scheiben in der Tür nicht verdunkeln.
Ordentliches Bad, aber sehr versiefter,
widerlicher Dichtungsübergang zwischen Duschtasse und Fliesen.
Wolf
1 nacht verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Jean-Marc
16 jan 2026
Positief: Personeel en service
la chambre bien
La salle de bain moyen les bords de la baignoire moisis. la douche cliffe partout.
Un trou dans la porte des wc
Et l'ascenseur crade
Jean-Marc
1 nacht verbleven in januari 2026
4/10 – Matig
Christopher
8 jan 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen
État de propreté de la chambre très insatisfaisant, équipements détériorés, pas de produits d’accueil…
Christopher
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Jean-claude
Reisde met een groep
1 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Chambre impeccable. Personnel agréable
Jean-claude
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Lisa
Zakenreiziger
15 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Hôtel un peu vieillot et confortable.
Le petit déjeuner est varié mais s'il vous plaît des produits frais et non congelés.
Personnel au petit soin
Lisa
1 nacht verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Cherylee
Reisde met partner
3 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Walking to vibrant night life and attractions. Hard to find parking and entrance to building. Had to call and they explained how to access private parking. All was well after that.
Cherylee
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Ahmed
29 sep 2025
Ahmed
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Ivan
Zakenreiziger
24 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ivan
2 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Mario
1 sep 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Property was nice and quiet. Staff was kind and helpful. However, the body wash dispenser in the shower was empty and the water drain would clog, leading to water getting out of the shower and into the rest of the bathroom. Toilet could have been cleaner and fresher. Aside from that, everything else was fine.
Mario
1 nacht verbleven in augustus 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Linda
24 aug 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beskidt og slidt. Ligger ud til traffikeret vej og ind til en støjende gård.
Linda
2 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Maurizio
19 aug 2025
Positief: Netheid
Maurizio
1 nacht verbleven in augustus 2025
2/10 – Ontzettend slecht
RAPHAEL
Zakenreiziger
16 aug 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
RAPHAEL
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Alberto
8 aug 2025
Positief: Personeel en service
Camera nuova
Paeti comuni datate
Ottima posizione
Parcheggio disponibile o park esterni vicini
Ottimo rapporto qualità prezzo
Alberto
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Jacques
20 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jacques
1 nacht verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Jens Lindkær
13 jul 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Horrendous
No AC, extremely expensive Parking, smelly Towels, noisy place. Would NOT recommend. We left in the night and could not even be there one night.
Jens Lindkær
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Inga
Reisde met familie
12 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Inga
2 nachten verbleven in juli 2025
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
9 jul 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Philippe
29 jun 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Philippe
1 nacht verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
Jakob
12 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Til prisen et ok hotel. Fin lukket parkering med direkte adgang til hotellet. Ret lydt værelse men med muligt for mørklægning
Hotellet ligger i kort gåafstand fra den gamle by.