Geheel appartement
That s Amore 2 in Rome
Appartement in Rome
Fotogalerie voor That s Amore 2 in Rome





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 473 m ²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Accogliente bilocale - Volsci 153
Accogliente bilocale - Volsci 153
- Wasmachine
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie 058091-LOC-02089
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie
inbegrepen
Accommodatie ook bekend onder de naam
That s Amore 2 in Rome Rome
That s Amore 2 in Rome Apartment
That s Amore 2 in Rome Apartment Rome
Over deze buurt
That s Amore 2 in Rome ligt in Portuense, een wijk in Rome. Bewonder de natuur bij Circus Maximus en Villa Borghese, terwijl Vaticaanse Musea en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico.

Rome, RM
In de buurt
- Basilica San Paolo Fuori le Mura - 15 min. wandelen - 1.3 km
- Colosseum - 6 min. rijden - 4.8 km
- Piazza Navona - 7 min. rijden - 4.7 km
- Trevifontein - 7 min. rijden - 5.1 km
- Pantheon - 7 min. rijden - 4.8 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Caffe VICERE' - 5 min. wandelen
- Il Cornettone - 1 min. wandelen
- Fornace Stella - 5 min. wandelen
- Konan - 6 min. wandelen
- Mezzo Sacco - Pizza e Tavola Calda - 2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over That s Amore 2 in Rome
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.








