Manazel Al Diafah Serviced Apartment bevindt zich in Al Olaya-wijk, een wijk in Riyad, en ligt in een winkelbuurt. Al Batha-markt en Centrum van het Koninkrijk zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Park van het Koning Fahd-district en Al Gawza-park verkennen. Al Khaimah Park en Al Watan Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Riyad
Olaya Street, Near Soliman El Habib Hospital, Riyadh, 12214
In de buurt
Centrum van het Koninkrijk
5 min. wandelen - 0.4 km
Al Faisaliyah-toren
2 min. rijden - 2.8 km
Sky Bridge
9 min. wandelen - 0.8 km
Olaya-torens
2 min. rijden - 1.8 km
Winkelcentrum Panorama
2 min. rijden - 2.1 km
Lokaal vervoer
Riyadh Station - 26 min. rijden
Riyadh (RUH-Internationale luchthaven King Khaled) - 35 min. rijden
Restaurants
مقهى شروق الشمس
4 min. wandelen
MORFi
3 min. wandelen
LYRS Bakery
1 min. wandelen
Sky view Lounge
6 min. wandelen
توفاز لاونج
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Manazel Al Diafah Serviced Apartment
Dit aparthotel heeft niet alleen een binnenzwembad, maar ook een restaurant en een healthclub. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Een sauna, een koffiebar/café en een spa zijn enkele van de overige voorzieningen. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Geniet van gemakken zoals een wasmachine en een zetelbed, naast leuke extraatjes zoals badjassen en pantoffels.
Manazel Al Diafah Serviced Apartment heeft 80 kamers met airconditioning die zijn voorzien van badjassen en pantoffels. Elke kamer heeft een zitruimte en is ingericht met eenpersoons zetelbedden. Elke lcd-televisie heeft kabelzenders. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en telefoons. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel zijn onder andere een binnenzwembad, een healthclub en een sauna.
Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de spa van de accommodatie. De beschikbare behandelingen zijn onder andere massages.
Gelijkaardige accommodaties
Sunday Hotel Kingdom Towers Formerly Warwick Al Dabab Hotel
As Suleimaniya
Sunday Hotel Kingdom Towers Formerly Warwick Al Dabab Hotel
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis overdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Restaurants ter plaatse
Golden Lobster
Keuken
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 09.30 uur: SAR 35 per persoon
Beperkte roomservice
Een koffiebar/café
Een restaurant
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
Badjassen
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Lcd-tv met kabelzenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Geldautomaat
Restaurantgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een ziekenhuis
In een winkelgebied
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Fitnesscentrum
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Alarmsysteem
Brandblusser
Algemeen
80 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 06.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 15.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer SAR 35 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 10008106
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Echtparen die een kamer willen delen, dienen te bewijzen dat zij gehuwd zijn.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van Saudi Ministry of Tourism.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Al Diafa Apartment Olaya Aparthotel Riyadh
Al Diafa Apartment Olaya Aparthotel
Al Diafa Olaya
Al Diafa Olaya Riyadh
Al Diafa Apartment Olaya Riyadh
Al Diafa Apartment Olaya Aparthotel
Al Diafa Apartment Olaya Aparthotel Riyadh
Veelgestelde vragen
Beschikt Manazel Al Diafah Serviced Apartment over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Manazel Al Diafah Serviced Apartment?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Manazel Al Diafah Serviced Apartment inchecken?
Inchecken kan vanaf: 06.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Manazel Al Diafah Serviced Apartment uitchecken?
Je dient om uiterlijk 15.00 uur uit te checken.
Waar staat Manazel Al Diafah Serviced Apartment?
Dit aparthotel ligt in Al Olaya-wijk, op 15 minuten wandelen van Centrum van het Koninkrijk en Sky Bridge. Ook Winkelcentrum Centria en Olaya-torens liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Manazel Al Diafah Serviced Apartment
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,0
Netheid
8,6
Locatie
5,4
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 8 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 8 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 8 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 8 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 8 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Kamran
Zakenreiziger
13 feb 2026
The apartment is spacious but a little dated.
Kamran
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
7 jan 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
14 jul 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
All in all our stay was wonderful. The receptionist was also accomodating from day 1 till day 4. Definitely will book there next time.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2021
6/10 – Redelijk
Ravindarjit
Reisde met familie
18 mei 2021
Disappointed with Hotel.com offering and charges.
The apartment building is still undergoing renovation and refurbishment works, there is no windows to lookout from the apartments and external sound can be heard very clearly in the apartment. On hotel.com i booked for a king size and sofa bed, unfortunately i only got a king size bed and no sofa bed was available. Also, the booking was with a city view, there was no views as such for the extra payment made. Hotel.com need to be more aware and vigilant on their offers and availabilities, I am disappointed with this outcome .
Ravindarjit
2 nachten verbleven in mei 2021
6/10 – Redelijk
Hussain
27 dec 2020
Hussain
2 nachten verbleven in december 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2019
6/10 – Redelijk
abdulmajeed
6 jun 2018
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
abdulmajeed
1 nacht verbleven in juni 2018
6/10 – Redelijk
Harrison
10 okt 2016
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
1. The map showing is wrong. I hardly find the place because of this.
2. They give me a different room not only different but a more old and dirty room. Because I think they had given my room to someone else.
3. The desk attendant cannot speak and understand English at all.
4. Later on transfer me to a much decent and newly renovated room but for a single room only...my reservation is 2 rooms.