Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Windsor Leme Hotel bevindt zich in Leme, een wijk in Rio de Janeiro, en ligt aan het strand. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Shopping Tijuca. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Copacabana Beach en Suikerbroodberg. Botanische tuin van Rio de Janeiro en AquaRio zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Rio de Janeiro
Avenida Atlantica 656, Rio de Janeiro, RJ, 22010-000
In de buurt
Avenida Atlântica
1 min. wandelen - 0.0 km
Copacabana Beach
1 min. wandelen - 0.1 km
Praia do Leme
1 min. wandelen - 0.1 km
Rua Barata Ribeiro
10 min. wandelen - 0.9 km
Rio Sul Shopping Mall
13 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
Centraal Station Rio de Janeiro - 9 min. rijden
Station Cardeal Arcoverde - 17 min. wandelen
Rio de Janeiro International Airport (GIG) - 46 min. rijden
Restaurants
Quiosque Ginga Rio
3 min. wandelen
Shirley
3 min. wandelen
Panificação Confeitaria Duque Caxias
1 min. wandelen
Boteco Belmonte
2 min. wandelen
Yayá Comidaria Pop Brasileira
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Windsor Leme Hotel
Hotel met een chique stijl niet ver van Copacabana Beach
Windsor Leme Hotel ligt vlak bij Avenida Atlântica en biedt gasten een poolbar, een dakterras en een wasserij. Met een ligging aan het strand en dineren aan zee is dit hotel de ideale locatie voor je zonvakantie. Geniet van een sauna of een stoombad om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant met internationale gerechten, Bistrot do Leme, serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op de zee. Naast autoverhuur ter plaatse en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Een ontbijtbuffet (toeslag), conciërgeservice en rookvrije accommodatie
Een lift, een receptieruimte en een 24-uurs receptie
Meertalig personeel, strandlakens en bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor de bar, de ligging bij het strand en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 224 kamers hebben voordelen zoals 24-uurs roomservice en laptopwerkplekken, naast extra's zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Bidets, gratis toiletartikelen en haardrogers
Ledtelevisies van 50 inch met kabelzenders
(kleer)kasten, gratis kinderbedden en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.00 uur tot 10.30 uur: BRL 60 tot 100 voor volwassenen en BRL 60 tot 100 voor kinderen
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Bistrot do Leme
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Sauna
Sportschool
Stoombad
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Buitenzwembad
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
5 vergaderruimtes
Buiten
Aan het strand
Aan het water
Dakterras
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Strandlakens
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Gladde vloer in de kamer
Goed verlicht pad naar de ingang
Informatieborden in braille of reliëfletters
Lift (119 centimeter brede deur)
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoelen ter plaatse
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke lounge
Meer
1 gebouw
18 etages
Ramen met dubbelglas
Receptieruimte
Rookvrije accommodatie
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Led-tv van 50 inch met kabelzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Bureaustoel
Elektrische adapters
Energiebesparende schakelaars in kamers
Geluiddichte kamers
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je BRL 173 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 5 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 8 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer BRL 60–100 voor volwassenen en BRL 60–100 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: BRL 173 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 20.00 uur
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Leme
Hotel Windsor Leme
Leme Hotel
Leme Windsor
Windsor Hotel Leme
Windsor Leme
Windsor Leme Hotel
Windsor Leme Hotel Rio de Janeiro
Windsor Leme Rio de Janeiro
Leme Othon Palace Hotel Rio De Janeiro
Othon Palace Leme Hotel
Windsor Leme Hotel Rio De Janeiro, Brazil
Windsor Leme Hotel Hotel
Windsor Leme Hotel Rio de Janeiro
Windsor Leme Hotel Hotel Rio de Janeiro
Veelgestelde vragen
Beschikt Windsor Leme Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Windsor Leme Hotel?
Vandaag, 10 mrt. 2026, kost een verblijf bij Windsor Leme Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 30 mrt. 2026 min. € 112, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Windsor Leme Hotel?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 5 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van BRL 173 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Windsor Leme Hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Windsor Leme Hotel inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Windsor Leme Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Windsor Leme Hotel?
Dit hotel in Leme ligt aan het strand, vlak bij Avenida Atlântica en Copacabana Beach. Praia Ipanema ligt op 4,2 km. Station Cardeal Arcoverde ligt op 17 minuten wandelen en naar Futura estação Morro de São João Station is het 25 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Windsor Leme Hotel
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,0
Voorzieningen
9,2
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 730 van 1039 beoordelingen
10 - Uitstekend
730
Gastenscore: 8 - Goed. 200 van 1039 beoordelingen
8 - Goed
200
Gastenscore: 6 - Redelijk. 66 van 1039 beoordelingen
6 - Redelijk
66
Gastenscore: 4 - Matig. 21 van 1039 beoordelingen
4 - Matig
21
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 22 van 1039 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
22
Beoordelingen
8/10 – Goed
Steven
26 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Steven
11 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Ruben van
Reisde met een groep
18 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Jeferson was super! Greetings from the Dutch boys!
Ruben van
8 nachten verbleven in april 2025
6/10 – Redelijk
G
15 apr 2025
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Great location but Noisy
Great location and breakfast but rooms are tired and extremely noisy. You can hear your neighbours talking... Make sure to at least order a room without connecting doors.
G
2 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Nirav
Reisde met familie
8 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location and view is excellent.
Staff unfortunately needs training in "hospitality" - unfortunately the manager himself was the most rude person!
Ladies at the reception were very nice and valued customers more than anyone else. The breakfast was great but the staff was not welcoming (thus lowering the rating despite of good food selection and quality). As such, this place has a great potential if management can pursue what is called a "positive attitude" towards their guests.
Nirav
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Ivan
Reisde met partner
5 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms are good size and clean.The only problem is that the staff in the restaurant speak only Portuguese.
Ivan
6 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Yuejian
Reisde met een groep, Reisde met familie
1 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
People are very nice. They tried their best to serve the customers. From check-in desk to restaurant, as well as people work on the rooftop, all are excellent. Rooms are large, clean, hot water available all the time. Elevators are high speed with easy to access.
Yuejian
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Sharde
27 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I had such an amazing stay and experience at this hotel. My only wish is that i could have stayed longer. I arrived early and staff were accommodating to help my friend and i have our bags checked so we could being exploring the city before our check in time. Check in and check out went smoothly! The pool was beautiful, the hotel/amenities were clean. It was just right for our three day stay.
Sharde
3 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
jose, san juan
Reisde met partner
25 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was excellent
jose
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Eric
Reisde met een groep
25 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were very helpful. I got a very nice room. The hotel was just across the street from the beach. The rooftop bar was wonderful.
Eric
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Dewaine
Reisde met partner
24 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We were on the 15th floor with the most amazing view of the beach on New Year’s Eve! How can it be anything less than 5 stars!!! Seriously we had a great stay at the the WL. Would stay here again in a heartbeat. We and others had roomcard issues, but it was always resolved immediately. Beautiful location too being towards the end of the beach. Can watch surfers from the room, bring binoculars!! ❤️🇧🇷
Dewaine
6 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Paul
22 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ubicación excelente el servicio por parte del personal fue muy bueno 100% recomendado, frente a la playa vista espectacular.
Paul
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
sandra
Reisde met familie en kleine kinderen
19 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tout ok
sandra
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Elena, Emilia-Romagna
Reisde met familie
19 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bellissimo hotel di fronte alla spiaggia di Copacabana. Camere spaziosissime e molto pulite.
Personale attento e disponibile.
Super consigliato!
Elena
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Doreene
16 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel very cean, , great staff, location was good it was the quieter end. Even though i has a view of the favelas it beautiful to see lit up at night also you wake up every morning with a view of Christ the Redeemer in a distance. Would stay again.
Doreene
10 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
David
15 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel away from the chaos but not too far to walk. I enjoyed my stay. Very clean, very nice professional staff. Great location with quieter beach. I would recommend adding a guest if you wish people to visit you. They are very strict about guests and will not let them even drop bag in room. I wish I had added my guest for free on Expedia because he was blocked from visiting me and it was a R$200 daily charge when I could have added for free. He was staying locally and I just wanted to have lunch on the rooftop but not permitted. Other than that, it was perfect
David
8 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
alain
15 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Parfait
alain
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Hannah
9 feb 2026
Hannah
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Zigang Otto
8 feb 2026
Zigang Otto
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Aileen
5 feb 2026
Aileen
9 nachten verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
Ramon l, Long Beach
4 feb 2026
Positief: Netheid
Room was clean. Could use a remodeling. Staff was super courteous. I did have a problem with water draining on to the entry area floor from the ceiling air conditioning unit. I reported the issue to a manager and a director. I was given a new room. The communication from these individuals was very poor. It was later in the evening and I had to go down stairs to find out what was going on and what they were planning to do. I would not stay here again.
Ramon l
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Karla, Boca Raton
4 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel. Great views of Leme.
Karla
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Martin
1 feb 2026
Martin
11 nachten verbleven in januari 2026
4/10 – Matig
Rosa
30 jan 2026
Negatief: Netheid
Room and bathroom not clean.
Rosa
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Norma
Reisde met partner
26 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente ubicación, frente al mar, igualmente excelente servicio y el personal muy amable.
Norma
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Nina
Reisde met familie
24 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place with rooftop bar and pool, enjoyed my stay here