Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Apartment in downtown Rio, across from the Carioca Metro station, near Lapa.

Fotogalerie voor Apartment in downtown Rio, across from the Carioca Metro station, near Lapa.

Terras
1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Interieur
Terrein van de accommodatie
Terras

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment in downtown Rio, across from the Carioca Metro station, near Lapa.

  • Appartement vlak bij Stadion Jornalista Mário Filho
  • Op loopafstand van Consulado Geral dos Estados Unidos da América Rio de Janeiro, verwent Apartment in downtown Rio, across from the Carioca Metro station, near Lapa. gasten met een wasserij. Ga het net op via wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Apartment in downtown Rio, across from the Carioca Metro station, near Lapa. hebben volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Badkamers met douches en haardrogers

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Rio de Janeiro Centro, een wijk in Rio de Janeiro. Bezoek Cristo Redentor, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Praia do Flamengo en Copacabana Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadion Jornalista Mário Filho of Circo Voador. Bekijk onze reisgids voor Rio de Janeiro
Meer appartementen in Rio de Janeiro
Kaart
Rio de Janeiro, RJ

In de buurt

  • Stedelijk Theater
    Stedelijk Theater
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Kathedraal van Sao Sebastiao do Rio de Janeiro
    Kathedraal van Sao Sebastiao do Rio de Janeiro
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Praça Floriano Peixoto
    Praça Floriano Peixoto
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Arcos da Lapa
    Arcos da Lapa
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Consulado Geral dos Estados Unidos da América Rio de Janeiro
    6 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Centraal Station Rio de Janeiro - 3 min. rijden
  • Station Carioca - 5 min. wandelen
  • Rio de Janeiro (SDU-Santos Dumont) - 6 min. rijden

Restaurants

  • Cafuné
    2 min. wandelen
  • Burger King
    1 min. wandelen
  • Sucomania
    3 min. wandelen
  • Galeto Liceu
    1 min. wandelen
  • Osbar
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment in downtown Rio, across from the Carioca Metro station, near Lapa.?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment in downtown Rio, across from the Carioca Metro station, near Lapa. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment in downtown Rio, across from the Carioca Metro station, near Lapa. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment in downtown Rio, across from the Carioca Metro station, near Lapa.?

Dit appartement ligt in Rio de Janeiro Centro, op 15 minuten wandelen van Stedelijk Theater en Consulado Geral dos Estados Unidos da América Rio de Janeiro. Ook Kathedraal van Sao Sebastiao do Rio de Janeiro en Praça Floriano Peixoto liggen op 5 minuten wandelen. Station Carioca ligt op 5 minuten wandelen en naar Station Cinelândia is het 6 minuten wandelen.

Beoordelingen over Apartment in downtown Rio, across from the Carioca Metro station, near Lapa.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk