Lindo loft com banheira no Leblon bevindt zich niet ver van Strand van Leblon en biedt onder andere een buurtwinkel en een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een automaat, rookvrije accommodatie en een bagageopslagruimte
Een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Lindo loft com banheira no Leblon bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Kitchenettes met minikoelkasten, microgolfovens en blenders
Kookplaten, kookgerei, borden en bestek en bureaus
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Kitchenette
Blender
Keukenpapier
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Minikoelkast
Schoonmaakartikelen
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Entertainment
Tv
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Toeslag: BRL 50 per huisdier per verblijf
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisjes
Kruidenier/supermarkt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt informatie over het elektrische deurslot.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, elektrisch deurslot
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van BRL 50 per huisdier (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: BRL 50 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Leblon, een wijk in Rio de Janeiro. Bezoek Cristo Redentor, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Praia Ipanema en Copacabana Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadion Jornalista Mário Filho of Sambadrome Marquês de Sapucaí. Bekijk onze reisgids voor Rio de Janeiro
R. Humberto de Campos, 827, Rio de Janeiro, RJ, 22430-190
In de buurt
Strand van Leblon
6 min. wandelen - 0.6 km
Praia Ipanema
15 min. wandelen - 1.3 km
Rua Dias Ferreira
2 min. wandelen - 0.2 km
Shopping Leblon
7 min. wandelen - 0.6 km
Rio Design Leblon
7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Metrostation Antero de Quental - 4 min. wandelen
Station São Cristóvão - 10 min. rijden
Rio de Janeiro (SDU-Santos Dumont) - 31 min. rijden
Restaurants
Dengo
8 min. wandelen
Malta Beef Club
8 min. wandelen
Talho Capixaba
6 min. wandelen
Bar Bracarense
4 min. wandelen
Momo Gelato
7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Lindo loft com banheira no Leblon?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van BRL 50 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Lindo loft com banheira no Leblon inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Lindo loft com banheira no Leblon uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Lindo loft com banheira no Leblon?
Dit appartement ligt in Leblon, op 10 minuten wandelen van Rua Dias Ferreira en Strand van Leblon. Ook Praia Ipanema en Copacabana Beach liggen op 5 km afstand. Metrostation Antero de Quental ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Jardim de Alah - Leblon Station is het 11 minuten wandelen.
Beoordelingen over Lindo loft com banheira no Leblon