Gehele flat

Relaxing Coastal Condo-Pool, Views, Ocean <5 miles

Fotogalerie voor Relaxing Coastal Condo-Pool, Views, Ocean <5 miles

Een woonwijk met een zwembad, witte hekken en huizen.
Een woonkamer met een bank, salontafel, televisie, plafondventilator en een keuken in de achtergrond.
Een meerlaags woongebouw met een parkeerplaats, omgeven door andere huizen.
Een keuken met een koffiezetapparaat, gootsteen en een eethoek met stoelen en een tafel.
Een woonkamer met een televisie, bank, salontafel en uitzicht door een glazen deur.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele flat

2 slaapkamers2 badkamers88 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Relaxing Coastal Condo-Pool, Views, Ocean <5 miles

  • 2BR/2BA Coastal Condo | Pool View + Screened Balcony | Minutes to Lewes & Rehoboth Beach | Sleeps 6

    Bright, beach-themed 2-bedroom, 2-bath condo centrally located between Lewes and Rehoboth Beach, with a furnished screened balcony overlooking the community pool and a tranquil pond. Walk to top-rated restaurants and breweries, and enjoy central A/C, a washer/dryer, 3 Smart TVs, free parking, and beach gear included.

    Prime location
    - Minutes to the beaches of Lewes and Rehoboth
    - Walk to Bethany Blues BBQ (voted "Best of Delaware") and Go Brit! Fish & Chips
    - Close to craft breweries, dining, and retail shopping
    - Quiet community setting away from the beach-town bustle
    - Community pool right outside the building (open Memorial Day to Labor Day)

    Top amenities
    - Bedroom 1: queen bed | Bedroom 2: queen and twin beds | Living room: full sofa bed
    - 2 full bathrooms
    - Furnished screened balcony with pool and pond views
    - Well-stocked kitchen with labeled cabinets and Keurig coffee maker
    - In-unit washer and dryer
    - Central A/C
    - 3 wall-mounted Smart TVs with Hulu and Disney+
    - Beach chairs, umbrella, boogie board, and sand toys
    - Family-friendly games
    - Community pool access (pool pass provided)
    - Free parking

    The space
    This coastal-themed condo is filled with natural light and has a generous, comfortable layout. The first bedroom has a queen bed, the second has a queen and a twin, and a full sofa bed in the living room adds space for more guests. Both bedrooms and the living room have wall-mounted Smart TVs, and central A/C keeps things cool after a day in the sun. The well-stocked kitchen has labeled cabinets, and the in-unit washer and dryer make it easy to handle sandy beach towels. Step out to the furnished screened balcony to relax with a drink over the pool and pond.

    Good for
    - Families looking for a beach getaway with pool access
    - Couples and friends sharing a Lewes or Rehoboth trip
    - Guests who want a quiet base close to beaches and dining

    Good to know
    - 3rd-floor walkup; no elevator
    - Pool open Memorial Day to Labor Day; pool pass in unit ($100 replacement fee)
    - Keurig provided; bring your favorite pods
    - No pets, smoking, vaping, or parties

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strandlakens

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Boeken
  • Spellen
  • Tv

Buiten

  • Balkon
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • Unitgrootte: 88 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

No parties, events, or gatherings are permitted at any time. Only registered guests listed on the reservation may be on the property.
Smoking or Vaping are Strictly Prohibited! This includes within the home, on balcony, or anywhere on the property, patios and common areas.
Important NOTE: This is a 3rd level walk up with no elevator.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Midway, een wijk in Rehoboth Beach. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Tanger Outlets. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lewes Beach en Rehoboth Beach. Klaar voor een avondje uit? Overweeg dan Rehoboth Beach Public Library en Zogg's Raw Bar & Grill. Bekijk onze reisgids voor Rehoboth Beach
Meer flats in Rehoboth Beach
Kaart
Lewes, DE

In de buurt

  • Een parkeerplaats voor Hotel The Heritage Inn.
    Heritage Inn & Golf Club
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Een race-evenement met vlaggen, een pitstop en een bord van Midway Speedway.
    Midway Speedway
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Junction & Breakwater Trail met een fietspad, aangeduid met witte pijlen.
    Junction and Breakwater Trail
    2 min. rijden - 2.4 km
  • Midway Par 3 Golf Course
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Tanger Rehoboth Beach Surfside
    12 min. wandelen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Georgetown, Delaware (GED-Sussex County) - 23 min. rijden

Restaurants

  • Wawa
    12 min. wandelen
  • Wawa
    4 min. rijden
  • Starbucks
    13 min. wandelen
  • McDonald's
    2 min. rijden
  • Dunkin'
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Relaxing Coastal Condo-Pool, Views, Ocean <5 miles over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Relaxing Coastal Condo-Pool, Views, Ocean <5 miles?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Relaxing Coastal Condo-Pool, Views, Ocean <5 miles inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Relaxing Coastal Condo-Pool, Views, Ocean <5 miles uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Relaxing Coastal Condo-Pool, Views, Ocean <5 miles?

Dit appartement ligt in Midway, op 15 minuten wandelen van Midway Par 3 Golf Course, Heritage Inn & Golf Club en Movies At Midway. Ook Midway Speedway en Tanger Rehoboth Beach Surfside liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Relaxing Coastal Condo-Pool, Views, Ocean <5 miles

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

2 nachten verbleven in augustus 2026