Fotogalerie voor Beautiful Studio - 13th floor view - La Carolina - Jacuzzi





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer 1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Suite de lujo en Quito
Suite de lujo en Quito
- Wasmachine
- Fitnessruimte
De prijs is € 89
21 okt - 22 okt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
Quito, Pichincha
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Beautiful Studio - 13th floor view - La Carolina - Jacuzzi
10
Uitzonderlijk
10
Netheid
10
Voorzieningen
10
Milieuvriendelijkheid
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
Reisde met familie
13 jan 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
17 nachten verbleven in december 2024