De villa is gelegen op het terrein van Lombas, op 10 minuten lopen van het fantastische gouden strand van Porto Santo en op 15 minuten van het stadscentrum. De woning heeft 10.000 m2 grond en biedt een prachtig uitzicht op de zee en de bergen. Het is een rustige plek waar je zelfs de vogels kunt horen zingen, weg van de drukte van de stad, bevorderlijk voor een ontspannen vakantie. Mogelijkheid om de auto van de accommodatie te gebruiken voor een extra € 30 per dag (op aanvraag vooraf of tijdens het inchecken). Het is een moderne, lichte en ruime ruimte met 4 ruime slaapkamers met kasten, 3 van de kamers met eigen badkamer. Het heeft een veranda in continuïteit met de keuken en de woonkamer waar gasten kunnen genieten van hun maaltijden of gewoon ontspannen en genieten van de rustige omgeving die de villa omringt. Volledig ingerichte keuken Het heeft barbecue. Kinderbed op aanvraag beschikbaar zonder extra kosten. Mogelijkheid om maximaal 2 extra bedden in een van de kamers te plaatsen voor een vergoeding van € 10 / dag en voor een extra bed.
dit vakantiehuis ligt in Porto Santo in de bergen. Bezoek de lokale attractie Quinta das Palmeiras of trek de prachtige natuur in en verken Strand van Porto Santo en Pico Ana Ferreira. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals snorkelen, windsurfen en motorbootvaren. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Porto Santo
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Quintinha das Lombas inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Quintinha das Lombas uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Quintinha das Lombas ?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in de bergen, op 2 km afstand van Strand van Porto Santo, Huis van Christoffel Columbus en Porto Santo Golf. Ook Pico Ana Ferreira en Quinta das Palmeiras liggen op 5 km afstand.