Geniet van een heerlijke vakantie in deze vakantiewoning op een prachtige locatie.
Welkom in de uitnodigende vakantiewoning die op je wacht in een rustige omgeving, ideaal voor een gezin of een groep vrienden om te ontspannen in een aangename sfeer. Ontspan op de bank na uw activiteiten en praat 's avonds nog lang na. Misschien geniet je wel van een glas wijn op het balkon op een warme zomeravond.
Er is genoeg te ontdekken in Pontoise en omgeving en je hebt openbaar vervoer in de buurt. Wandel door het historische stadscentrum of de vele parken en tuinen, bezoek het vrijetijdscentrum Cergy Pontoise of loop naar het treinstation en reis naar Parijs.
Verheug je op een veelbewogen vakantie in dit appartement.
dit appartement ligt in Larris-Maradas-Palette-Bocages, een wijk in Pontoise. Bezoek culturele hoogtepunten Museum voor Binnenvaart en Waterwegen en Absintmuseum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Île de Loisirs de Cergy-Pontoise en Blob Jump. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Paris La Défense Arena of Aren'Ice. Bekijk onze reisgids voor Pontoise
Station Saint-Germain-en-Laye Achères-Grand-Cormier - 10 min. rijden
Luchthaven Roissy - Charles de Gaulle (CDG) - 45 min. rijden
Restaurants
Cergy Tokyo
11 min. wandelen
Domino's Pizza
6 min. wandelen
City Rock
10 min. wandelen
Bean
7 min. wandelen
Burger King
8 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Nice apartment in Pontoise with WiFi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Nice apartment in Pontoise with WiFi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Nice apartment in Pontoise with WiFi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Nice apartment in Pontoise with WiFi?
Dit appartement ligt in Larris-Maradas-Palette-Bocages, op 15 minuten wandelen van Les 3 Fontaines Winkelcentrum, Essec Business School en Universiteit CY Cergy Paris. Ook Kathedraal Saint-Maclou de Pontoise en Île de Loisirs de Cergy-Pontoise liggen op 5 km afstand. Station Cergy-Préfecture ligt op 8 minuten wandelen en naar Station Pontoise is het 23 minuten wandelen.